Jump to content

yaro071

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze z innej beczki....Zakreśliłem połączenia przewodu na płytce. Czy takie nie powoduje problemów? Lutować czy zostawić?
 2. Kupiłem tego telepod i podróbke alps z Chin. Zobaczymy jak zadziała. Dam znać jak podłączę.
 3. Po lewej stronie potencjometr 3 pin, po prawej oryginalny 4pin. na 4 nodze ciągle 48kOhm. Na próbę podłączyłem 3 pionowy i to nie działa-znalazłem gdzieś info, że 4 pin to taki „loudness” i nie jest potrzebny. Jak się okazało to jest niezbędny. Reszta to 0-88kOhm jak widać na tej 4 nodze - płytka jest Volume
 4. Dzięki Daniel. Chodzi o ten? Rozumiem, że trzeba sprawdzić pin czy pasują i odpowiednio podłączyć.
 5. Wolałbym nie inwestować majątku w sprzęt wart 150zł. raczej czekam na podpowiedź gdzie można kupić, ewentualnie jak przerobić. dziękuję za odpowiedź.
 6. Hej. Mam w onkyo do wymiany potencjometr. Jest to Liniowy, podwójny B 100Kohm. Ma 2 rzędy po 4 pin. Czy jest możliwość użycia innego niż niedostępny oryginał? zamieszczam zdjęcia, oraz schemat płytki Volume.
 7. Wiem, że był przewód dedykowany do połączenia. Ten z biała końcówka idący. Poza tym czy większe trafo 300W coś wniesie ? Widać na bezpiecznikach połączenia przewodu z płytką. Moje pytanie czy poprawiając przewody, połączenia przykręcane na lutowanie w płytkę, zmiana trafa coś poprawi? To są firmowe luty I jeszcze pytanie czy warto wymienić bezpieczniki ?
 8. Cześć. Zaglądając do środka Baltlab można ujrzeć sporo połączonych przewodów na śrubkę, słabą jakość połączeń lutowanych, dwa duże trafa 200AV 2x19v. Itd. Proszę o odpowiedź czy warto coś zmieniać w środku? Większe trafo? Połączenia płytek ? Izolowanie trafo blacha? Co do samej konstrukcji i dźwięku nie mam zastrzeżeń. Obecnie poszukuję przewodów do połączenia głośnikami Heybrook na VIFA.
 9. Możesz powiedzieć jakie prądu spoczynkowe powinny być w onkyo ?
 10. Kupię głośnik VIFA m21wg-09-08 nowy/stary ważne żeby był sprawny. Jarek 791791065
 11. No to kiepsko. Najgorsze ze kosztuje 100euro. Wymiana na inna VIFA wiąże się ze zmiana wlzwrotnicy?
 12. Witam. Mam problem z głośnikiem w Heybrook HB1. Od zakupu przy pewnym częstotliwościach "trzeszczy" jak go się lekko dotnie, wciśnie to przestaje. Obróciłem go o 180 ale nie pomogło. Za pewne był regenerowany i ktoś może go źle wycentrował? Może ma ktoś pomysł jak go naprawić? Ktoś miał podobnie i zrobił mu dobrze?:) Będę wdzięczny.
 13. Jak brać to muses 02 tutaj wejdzie 1do 1? czy trzeba coś kombinować?
 14. Hej. Właśnie dosyć ostro brzmi i szczegółowo i chciałbym troszeczkę to zmienić. Co powiesz na temat LME49860?
 15. Witam. Czy i na jaki układ można wymienić njm2068md-te2 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.