Jump to content

BOGGI 1965

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. A może zawężając co proponujecie z oferty wzmaków Denona (używane) do 800,- ? Chciałbym może na początek uwydatnić wszystko co ma CA A1 V3. i dodać coś ekstra, może scenę, trochę dynamiki, muzykalności, szczegółowości ? Ale nie za dużo. :)
  2. Dzięki za reakcję. Muszę przyznać, że do tej pory muzyki słuchałem na znacznie gorszym sprzęcie. Obecny zestaw jest o niebo lepszy. Po jakimś czasie zaczyna jednak czegoś brakować. Może większej selektywności, zdefiniowanego dźwięku, tj. jego źródeł . Te kolumny są dla mnie dość muzykalne, przyjemne, może lekko ciepłe, niby ok. Czasem trochę brakuje dynamiki, może spójności. Gdy myślę o zmianie to przy tych uwagach na coś bardziej muzykalnego, ale nie radykalnie innego, czyli trochę wyżej od tego co mam zachowując kolumny i cd. Czyli wzmacniacz do ok. 800,- Może trochę mocniejszy przy okazji?
  3. Tj. czasem nie takiej spokojnej.
  4. Witam Proszę o komentarz na temat posiadanego zestawu: wzmacniacza Cambridge audio A1 V3 z kolumnami Tannoy Mercury 7.2. Chodzi mi o brzmienie itd. , itp. Do tego mam Danon DCD 1290. Chyba powoli zapadam na dość znaną przypadłość poszukiwania dobrego (może jeszcze nie idealnego) brzmienia. Państwa uwagi pomogą mi w wybraniu odpowiednich ścieżek poszukiwań. Słucham wielu gatunków oprócz popu, discopolo, techno itp. , raczej spokojnie : jazz, blues, ambient, etno, klasyczna, eksperymentalna itd.... Pozdrawiam Wszystkich.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.