Jump to content

ZbylR

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Witam wszystkich, Drogą otrzymania prezentu stałem się szczęśliwym posiadaczem HK3380. Maszyna miała być do naprawy, i postała u mnie parę dni, ale długi weekend zobowiązuje. Maszyna działa i napędza monitorki. Póki co jest tak sobie - słaby kabel antenowy (mono, brak stereo) oraz jakieś tandetne kabelki pseudo-głośnikowe (dla sprawdzenia, bez pchania się w koszty weryfikacja, czy w ogóle zagra). W tygodniu wymiana okablowania, i zobaczymy co potrafi. Miały być wymieniane końcówki mocy i kondensatory, ale.... wystarczyło porządne odkurzenie bebechów 🙂 Juuuuuuupi!
  2. Albo mnie wkręcacie, albo moja wiedza w temacie nie jest nawet szczątkowa 🙄
  3. Jestem początkujący, czy mógłbyś to wyrazić w bardziej laicki sposób? Bo tego nie rozumiem 😞 Domyślam się, że chodzi o kabel a la koncentryk?
  4. Witajcie, Proszę Was o podpowiedzi/sugestie/wskazania dotyczące kabli pomiędzy ampli HK3380, a monitorkami, takimi jak w zlinkowanej aukcji: [Hidden Content] Opis z aukcji: Monitorki bliskiego pola niemieckiej manufaktury AAB, wykonane z komponentów najwyższej jakości ( kopułka Dynaudio, średnio niskotonowy Seas), kondensatory foliowe etc., fronty wyłożone materiałem celem minimalizacji odbić oraz skorelowane fazowo osie cewek głośnikowych. Wspaniała przestrzeń, Dźwięk lekki i przejrzysty. Bas twardy i krótki. Perfekcyjne wokale. kolumny bardzo ciężkie, ok 15-20kg sztuka. Nie odpowiadam za ten opis, jeśli jest nieco odjechany 😉 Chodzi mi optymalny dobór, nie poszukuję drogiego rozwiązania. Chciałbym po prostu wydobyć z tego ile się da (ze wskazaniem na bas), ale w rozsądnej cenie (nie wiem przy tym jaka jest rozsądna, stawiam pierwsze kroki, uczę się). Na pewno nie chcę dopłacać do niuansów możliwych do wydobycia, których nie usłyszę ze względu na brak wyszkolonego ucha.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.