Jump to content

dominik082

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

4 Neutralny

Audiostereo

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dominik082's Achievements

 1. Witam. Mój Vicek połączony jest z Audio Academy Rhea. Aktualnie nie posiadam żadnego streamera tylko mam podłączonego Xboxa do daca w Vincencie i jest bardzo dobrze. Wcześniej posiadałem dodatkowo cambridge cxn v2 series 2 i powiem szczerze, że różnicy znaczącej nie słyszę a nawet obecne granie podoba mi się bardziej ponieważ wcześniej było bardziej płasko i sucho. Mój pokój ma 20m2 i zawsze mnie ciekawiło jakby np takie monitory zagrały w tym pomieszczeniu jak u kolegi wyżej.
 2. Tak samo mój egzemplarz powinien dotrzeć w środę i od razu chciałbym zaznaczyć iż czekam na info o płytce i zasilaczu ponieważ chciałbym dokonać zakupu. Pozdrawiam Dominik.
 3. Witam. Ja właśnie zrobiłem na odwrót, sprzedałem swojego Cxn v2 series 2 i kupiłem nowego Node. CXN nie grał nic lepiej niż mój wbudowany dac w Vincent 237mk a nawet bardziej mi się podoba jak gra teraz xbox one x podłączony do dac w Vincent. Tak więc nie wiem czy to. Dobry ruch zwłaszcza że azur 851n to już leciwe urządzenie.
 4. Zamykając już nasza pogawędkę na temat Node (w sumie to klub Vincenta) 😀 przesyłam link [Hidden Content] jest tu wszystko opisane i można sobie porównać produkty. Pozdrawiam Dominik.
 5. Przeczytałem cały wątek, zadzwoniłem do Pawła który czeka na Node BLK (czyli node 3) i w sumie też zamówiłem na stronie producenta node 3. Jak przyjdzie to posłucham tak jak jest oryginalny i pewnie zaraz do niego będzie opracowana płytka to kupię od Pawła zasilacz i płytkę. Mam nadzieję że będzie ok.
 6. W node 2i odtworzę MQA z Tidal? Dokładniej możesz napisać ile wychodzi taka przeróbka? Może być na priv. Osobiście skłaniam się w stronę Lumina d2 choć najpierw muszę wyczaić sklep w okolicy co mi wypożyczy lumina. Jeszcze jako ciekawostkę napisze iż robiłem test między cxn v2 vs dack wbudowany do vicka a transport to xbox x po optyku i powiem szczerze że różnica w dźwięku znikoma, praktycznie gra tak samo.
 7. Witam. Nie wiem czy tutaj wypada takie pytanie zadawać lecz sprzedałem swojego cxn v2 series 2 i szukam do mojego Vincenta 237MK + AA Rhea jakiegoś dobrego streamera z dac lub osobno. Kwota jaką dysponuje to 8k i chciałbym się dowiedzieć z czym u was jest połączony Vincent i jak to gra. Poszukuję ciepłego nie męczącego dźwięku z dobrym zejściem w dolnych rejestrach. Pozdrawiam Dominik.
 8. Włączę się do Twojego pytania i pod powiem że ja np w okienku mam lampę Philips Pope a dwie tylnie to lampy które wychodziły oryginalnie w Vincencie w wersjach limitowanych, z bonusem nie wiem jak to nazwać ale są to lampy JAN chyba Wojskowe. Ogólnie z tego połączenia jestem zadowolony tylko pytanie co dać na tył jak te lampy padną.
 9. Z 6bq7a tak samo masz czy tylko 6N1P?
 10. Na pewno środkową i dać coś z NOS, ogólnie Twoja środkowa lampa leży po jasnej stronie grania.
 11. U mnie oryginalnie z tyłu siedzą jakieś 6H1N
 12. Oby było tak jak piszesz 😁 Oba wzmacniacze w domu i nic mnie nie goni więc posłucham sobie tego 237 oraz po żongluje trochę lampą w okienku ponieważ aktualnie w domu mam Philips Pope i Valvo a z bieżącej produkcji mullard, Psvane i genalex gold lion. Szkoda ze taka słaba dostępność tych tylnych lamp bo już bym zamówił 😁
 13. Dzisiaj tego 237MK przywiozłem do domu i go testuje lecz miałem trochę większe oczekiwania co do niego 😁 Chodzi mi o przejście z 227 na 237MK. Mój SV-227 ma wymienione kondensatory na mundorfy oraz boczne lampy na philips pope a środkowa to valvo i może dlatego nie odstaje wyraźnie od 237. Chyba będę miał poważny problem co zostawić 😁.
 14. No tak tylko teraz jak patrzę to już nie ma takich lamp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.