Jump to content

Soomi

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nad c356bee byłby oczywiście lepszy od Yamahy as-501, Pioneera a40 czy też marantza pm6006 tylko że budżet miał kształtować się w okolicach 1500zł.
 2. To zaproponuje ci dwa wzmacniacze Pioneer a40 oraz Yamaha as-501. Są to dwa różne style grania także umów się na wypożyczenie sprzętu bo różnica na plus będzie ale czy dla ciebie na tyle żeby dopłacić.
 3. Zdecydowanie wolałbym dołożyć do nada c356bee bo różnica na plus jest duża w porównaniu z c326bee. A nie wolałeś wcześniej umówić się i odsłuchać paru tylko odrazu zakup Onkyo.
 4. Z tego zestawienia najlepszym rozwiązaniem będzie Yamaha r-n803d zwłaszcza że możesz ją kupić w bardzo dobrej cenie. Umów się na wypożyczenie póki masz rotela w domu i porównaj ze sobą.
 5. Połączenie bardzo dobre w tej cenie możesz mieć problem żeby znaleźć coś lepszego, na start jak znalazł.
 6. To może zainteresuje cię coś takiego jak nad c338, przyjemny wzmacniacz z dobrym basem. Na pokładzie którego znajdziesz Chromecast i Spotify connect.
 7. Z tym Onkyo brzmienie będzie szczegółowe lekko rozjaśnione basu nie powinno brakować. Także raczej przypadnie ci do gustu.
 8. Może jakaś używana dzielonka rotela rc1550 oraz rb1552 przeskok w porównaniu do twojego poprzedniego nada będzie spory, tylko czy brzmienie rotela będzie ci odpowiadać.
 9. Możesz jeszcze posłuchać Yamahy rx-v485 w połączenie z indiana line set na notach 550, 740, 240 taki zestaw mieści się w budżecie natomiast sub już ponad np. magnat 302a żeby za dużo nie przekroczyć.
 10. Opowiedz jeszcze troche o brzmieniu jakie lubisz, czy jakiej muzyki słuchasz łatwiej wtedy dobrać zestaw.
 11. Jeżeli chcesz ograniczyć wybór do 2 pozycji to bardzo proszę jako 1. wybierz amplituner Yamaha 803d a poniżej 2. Onkyo 8270. Resztę urządzeń możesz sobie darować do odsłuchu.
 12. Jeżeli zależy ci na dabie to wybór prosty klasyczna 7 z listy czyli Yamaha 803d najlepiej będzie komponowała się z indiana line tesi 262 oczywiście wcześniej zawsze dobrze posłuchać takiego połączenia.
 13. Yamaha as501 ma sporo mocy i nie będzie miała problemu z wysterowaniem kolumn quadralla co do połączenia napewno lepsze niż z Onkyo zwłaszcza w takiej przestrzeni.
 14. Wiadomo kolumny bez szału ale i tak pokażą różnicę przy lepszym wzmacniaczy stereo bo Yamaha rx-v383 jest poprostu kiepska.
 15. Raf77 dobrze prawi możesz mieć problem z zakupem tak świeżych kolumn, poczekaj na odzew z branży pewnie zaproponują ci jakaś ciekawą propozycję cenową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.