Jump to content

Soomi

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem na odsłuchu rotela a14 i grzał sie solidnie także ten model tak ma. Natomiast T14 nie grzał się bo nie miało za bardzo co się grzać.
 2. Soomi

  Denon Vs Marantz

  Dodatkowo na odsłuchu niech zaproponują ci jakaś dodatkowa alternatywę w podobnym budżecie.
 3. Soomi

  Denon Vs Marantz

  To tylko złudzenie różnice na urządzeniach są słyszalne, to może sprawdź klasyczny wzmacniacz nada c326bee. Mieście się w tym przedziale a gra naprawdę dobrze.
 4. W tym metrażu byłoby ciekawiej zastosować jakieś mniejsze podłogówki zwłaszcza że napisałeś że lubisz sporo basu jeśli dobrze zrozumiałem. Bo z kolumną podstawkową może być go przymało.
 5. Miałem taką sytuację z inną marką kabel był nówka a długości się nie zgadzały. Nie stanowi to problemu bo miejsce w którym zakupiłeś powinno bezproblemowo wymienić ci na nowy.
 6. Nie rezygnuj z subwoofera ponieważ jest on niezbędny w kinie stanowi dopełnienie całości. Odnośnie kolumn MA brozne 6 +1, to bardzo dobry wybór. Jedyne co to odsłuch paru amplitunerów i wyjdzie co najbardziej muzycznie ci odpowiada.
 7. Jeżeli salon nie chce podłączyć gramofonu to idziesz do innego i trzeba mieć na uwadze że to podstawa i jak już inni wspominali żeby wymienić wkładkę na wyższy model bądź zmienić markę. Kolejną rzeczą jest to że lepiej zastosować osobny przedwzmacniacz niż ten wbudowany w teacu i 803. I może się okazać że gramofon nie jest taki zły ale wymaga oczywiście dodatkowego wkładu finansowego, którego nie zakładałeś kupując go za 2k.
 8. Polecenie jakiegoś gramofonu to polecenie a każdy z nas wie jak to wszystko funkcjonuje i jaki był problem żeby wcześniej umówić się i przetestować jak gra. Nie można w ciemno powiedzieć komuś że ten gramofon będzie dla ciebie najlepszy tak jak z kolumnami i elektronika. Każdy ma inny gust i wymagania odnośnie sprzętu a odsłuch weryfikuje je. Wybrałeś gramofon z polecenia i teraz wylewasz swoje żale na forum jak to nie jesteś zadowolony ^^
 9. Po prostu z tego co widzę niektórzy mają zbyt duże wymagania względem budżetu i tu jest największy problem spodziewanie się cudów po gramofonie za 2k gdzie wkładka przeważnie to podstawowy bazowy model ahh.
 10. Zwrot akcji aż taka zmiana? A na jakich kolumnach słuchaliście?
 11. @desperadoTwoja wypowiedź wiele wniosła i pomogła mocno w wyborze. Za 3k nie można mieć cudów jest to zestaw który w tej cenie gra przyzwoicie a co do przychylności komentarzy to inna sprawa. Nie wiem czy je czytałeś bo wypowiedzi dotyczą autora oraz jego ustawienia w trakcie odsłuchu a nie sprzętu.
 12. Jeżeli składasz zestaw w 3k to możesz wybrać np. Yamahę rn303d połączyć jak z miękko i ciepło grającymi kolumnami indiana linę nota 260x. Są to solidne monitory i spokojnie poradzą sobie w tym metrażu. Oczywiście najlepiej wcześniej umówić się na odsłuch 😉
 13. Soomi

  Kolumna centralna

  Jeżeli dobierasz centralny do głośników mission to na pewno powinieneś wybrać coś z ich nowej serii lx będzie najbardziej odpowiednia. A przed wyborem umów się na wypożyczenie do domu. Po wypożyczeniu będziesz wszystko wiedział czy odpowiada ci czy nie.
 14. Jest wiele czynników i nie można powiedzieć z automatu lepiej gorzej napewno inaczej wypożycz sobie jeden z odtwarzaczy jeżeli budżetowy to np wxad-10 yamahy. I sam się przekonasz na własnym systemie i warunkach odsłuchowych jak wypadnie.
 15. Soomi

  Black Friday 2019

  Cena dobra zwłaszcza że gra zdecydowanie lepiej od reda dodatkowo w cenie kabelek USB c. Natomiast jeżeli chodzi o promocję to ruszyła już tydzień wcześniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.