Jump to content

PiotruuS

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  motor :)
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na jednym glosniku wysokotonowym jest taki "krzyzyk (symetryzator?) a na drugim w/g zdjęć nie ma 😕 ?! Czy te sonusy moga stac 60cm od tylniej ściany ? Pozdr. dz. za odp.
 2. Witam, czy w PL kupie od ręki adaptery 6n2 do 12ax7 ? googlas nic nie mówi 😞 Dziekuje za odp.
 3. Dołączam do klubu Thiel z modelem CS 1.5 Ktoś mógłby powiedzieć coś o zwrotnicy w ww. modelu ?! Jest sens tam zajrzeć ? Pozdr.
 4. Dołączam do klubu Olsztyn , zapraszam audioFanatyków do odsłuchu kilku ciekawych płyt LP . Pozdrawiam Piotr
 5. Plinius SA-50 to w klasie A po prostu prąd "duży i czysty" prąd... Bierzesz płytę A i jej słuchasz , później B i gra tak jak powstała ...no powiedzmy, w miarę rozsądku. Jeśli jest to słabsze nagranie od razu niestety to słychać tak już jest , szukasz innego wydania LP , no i godzisz się z tym co trafia do uszu odbiorcy. Czy to LP czy *.flac czy CD... Tak jak napisałeś słuchasz muzyki , dlatego Plinius 🙂
 6. Tak ABSOLUTNIE masz rację , mój błąd tam są e88cc ! Pomyliło mi się z pre gramofonowym gdzie mam ecc83 , heh.
 7. Nie są za małe absolutnie 🙂 stoją w "krótszym boku" a ecc83 jakie to w tej chwili nie wiem jeszcze nie zaglądałem do środka DSS-a.
 8. Powierzchnia ok.24m2 , a żrodlo to blacknote dss 30i plus ecc83 "old" telefunken .
 9. Grają z thiel cs 1.5 , kondensatory po wymianie zarówno elektrolity na : https://www.ebay.com/itm/1-Piece-50V-10000uF-105-Nippon-Capacitors-KMQ-Series-35x30mm-USA-Seller-/321655647176 jak i inne tez wymienione ale w tej chwili nie pamiętam z głowy....
 10. Witam , jakiś czas temu pokusiłem się o końcówkę Pliniusa 🙂 Mój model to Plinius SA-50 mk2 Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu jak i zapraszam na odsłuch do siebie .
 11. Teraz tez mam możliwość wpięcia wprost pod końcówkę, DSS posiada regulacje za pomocą plota. A dźwięk jest "lekko analogowy.." o pięknej przestrzeni , poza tym pliki flac24/192 narazie testuje ale jest nieźle... Pozdr.
 12. I dokonałem zakupu , troszkę w "ciemno.." ale wydałem 2kPln mniej a wydaje się (co sprawdzę dzis ...bo od wczoraj zrobilem 600km i nie mialem sił rozpakowac i uruchomic ) rozsądniej . W moim setupie doszedł : BLACKNOTE DSS 30 iMproved. z lampami telefunkena 🙂 Pozdr. Piotr
 13. A jak się ma ten Opus do PRIMARE CD31 , który jest lekko tańszy hmm a też na PSM1704K ?
 14. Dzień dobry, Ostatnio mierzę się z wymianą napędu i mam jednego faworyta , chciałbym poznać Wasze opinie czy tędy droga ?! Mój setup to : kolumny Thiel CS 1.5 końcówka Plinius SA-50 pre Khozmo ((drabinka) "Takam-y ? oporniki )) kabel glośnikowy Kimber 8TC sygnałowe Audioquwst Quartz (czysta miedź starszy model ) Obecnie podłączone miałem dwa żródła : Onkyo BD-sp809 jak i starego Technicsa SL-PS70 , który miażdży całkiem nie starego Onkyo ... no coż. rozważam zakup Resolution Audio Opus 21 , ale czy aby nie za "bogato" ?! Dziękuje za sugestię Pozdrawiam. Piotr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.