Jump to content

PiotruuS

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  motor :)
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak też jest w klasie A , grzeje się ale już nie tak jak końcówka , chciałem aby ciepło z koncówki nie "przegrzewało pre" Kupiłem w PL cały z kartonem i pilotem i gadgetami 🙂
 2. Oto zdjęcie obiecane , pozdrawiam! Na razie na "glebie " stolik i płytę marmurową właśnie wykonuję 🙂
 3. Tak drabinka miała XLR , fotki zrobię dziś, a jutro mogę wrzucić 🙂
 4. Witam ponownie po małej przerwie 🙂 Do Końcówki SA-50 dołączył pre M16 , który zjada drabinkę "khozmo" , pozdrawiam .
 5. Na jednym glosniku wysokotonowym jest taki "krzyzyk (symetryzator?) a na drugim w/g zdjęć nie ma 😕 ?! Czy te sonusy moga stac 60cm od tylniej ściany ? Pozdr. dz. za odp.
 6. Witam, czy w PL kupie od ręki adaptery 6n2 do 12ax7 ? googlas nic nie mówi 😞 Dziekuje za odp.
 7. Dołączam do klubu Thiel z modelem CS 1.5 Ktoś mógłby powiedzieć coś o zwrotnicy w ww. modelu ?! Jest sens tam zajrzeć ? Pozdr.
 8. Dołączam do klubu Olsztyn , zapraszam audioFanatyków do odsłuchu kilku ciekawych płyt LP . Pozdrawiam Piotr
 9. Plinius SA-50 to w klasie A po prostu prąd "duży i czysty" prąd... Bierzesz płytę A i jej słuchasz , później B i gra tak jak powstała ...no powiedzmy, w miarę rozsądku. Jeśli jest to słabsze nagranie od razu niestety to słychać tak już jest , szukasz innego wydania LP , no i godzisz się z tym co trafia do uszu odbiorcy. Czy to LP czy *.flac czy CD... Tak jak napisałeś słuchasz muzyki , dlatego Plinius 🙂
 10. Tak ABSOLUTNIE masz rację , mój błąd tam są e88cc ! Pomyliło mi się z pre gramofonowym gdzie mam ecc83 , heh.
 11. Nie są za małe absolutnie 🙂 stoją w "krótszym boku" a ecc83 jakie to w tej chwili nie wiem jeszcze nie zaglądałem do środka DSS-a.
 12. Powierzchnia ok.24m2 , a żrodlo to blacknote dss 30i plus ecc83 "old" telefunken .
 13. Grają z thiel cs 1.5 , kondensatory po wymianie zarówno elektrolity na : [Hidden Content] jak i inne tez wymienione ale w tej chwili nie pamiętam z głowy....
 14. Witam , jakiś czas temu pokusiłem się o końcówkę Pliniusa 🙂 Mój model to Plinius SA-50 mk2 Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu jak i zapraszam na odsłuch do siebie .
 15. Teraz tez mam możliwość wpięcia wprost pod końcówkę, DSS posiada regulacje za pomocą plota. A dźwięk jest "lekko analogowy.." o pięknej przestrzeni , poza tym pliki flac24/192 narazie testuje ale jest nieźle... Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.