Jump to content

Przemek.K

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Szybkie pytanie- które wejscie jest w nim lepsze- coax czy USB? Myślę o transporcie głównie do Tidala. Moje wstępne typy to Usbirdge signature, Rpi + allo signature , ew. uzywany Bluesound 2i. Obecnie gram po optyku z Chromecastem ale wiem że można lepiej. Dzięki za ew. sugestie.
 2. Dzięki Panowie. W kwestii kabli, zasilania jestem jeszcze w lesie- wzmak na sieciowce, Topping na ladowarce od telefonu ale i tak to co słyszę z MF6si mi sie podoba. Kolejne zakupy to bedzie kabel sieciowy, xlr-y i dopiero wtedy będę testował źródła. Pozdrawiam.
 3. Witam. Chcialbym dołączyć do klubu z moim MF6si. Kolumny to BMN Berges 3, pozostała część systemu do stopniowej zmiany. Jako źródło mam Toppinga d50 z Chromecastem. Gram z Tidala , w przyszłości także pliki. Kable glosnikowe Wireworld Eclipse 8. Muzyka rozna- od jazzu po elektronikę ,rock i muzykę filmową. Kolejną modyfikacją będzie zmiana źródła- i tu od razu proszę o poradę. Chcialbym dźwięku bardziej gestego, dociazonego niz mam z Toppinga. Budżet 5-6 koła. Dobrze aby bylo zbalansowane, nie zaszkodzi MQA. Moje pomysły: Używany Lumin d2 Usbirdge
 4. Dzięki. O ile na temat M6si jest duzo informacji to już o zestawie dzielonym ciężko coś znaleźć.
 5. Witam. Czy ktoś z Was porownywal może MF M6si do M6 PRE + PRX oraz ew. PRX +M6DAC jako przedwzmacniacz?
 6. Czyli gola malina z wgranym Volumio będzie odbietala BT?
 7. Witam. Mam jedno pytanie- czy streamer oparty o Rpi4 i allo digione 1.2 bedzie miał możliwość odbierania muzyki po bluetooth? Jeśli tak to czy potrzebne są do tego dodatkowe części?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.