Jump to content

kierunekN

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich użytkownikow sprzętu Octave, szukam wzmacniacza do kolumn Dynaudio C4 i chodzi mi po głowie taki pomysł aby spróbować je podpiąć do pre HP300 + MRE220, może ktoś z kolegów próbował takiego lub podobnego zestawienia, bedę wdzięczny za opinie użytkowników, czy warto?
 2. tak, na e800 tez czekam jak bedzie dostepna...
 3. Dziękuję za opinie Babatular, czy miałeś okazję posłuchać takiego zestawienia?
 4. Dzien dobry wszystkim klubowiczom, w świecie tzw. hi-endu (nie przepadam za tym okresleniem) jestem nowicjuszem, od roku graja mi na pożyczonych źródle i wzmocnieniu firmy QAT- Dynaudio C4 z których jestem bardzo zadowolony. Na ten moment jestem na etapie kompletowania sprzetu wiec małymi krokami do przodu. Kolejnym jaki zaplanowalem jest wzmacniacz, no i tu zaczynają się schody. Budżet 50 do 55 tys. Kolumny z tego co już się zorientowalem są dość wymagające prądowo, w głównej mierze chodzi o zapanowanie nad basem więc rozważam zestawienie ich z jakims rozdzielczym źródłem w przyszłość
 5. Dzien dobry, na wstępie zaznaczę że jestem na początku przygody poszukiwania mojego dźwieku, zastanawialem sie również nad e800 do dynaudio c4, faktycznie bardzo malo informacji jest w internecie na temat tej integry, i nie mowie tu o znanych portalach ale o opiniach użytkownikow, ciekawa racenzja pojawiła sie na stronie trochę daje do myślenia...a może zawiera to co nie dopowiedziane w recencji z tytułu tego wątku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.