Jump to content

Krym

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krym

  Adaptacyjny Auto Bias

  Dziś przyszła paczka,czekam jeszcze za warystorami i bespiecznikiem na katodę. Podobno będzie zabezpieczać płytkę przed zwarciem podczas awarii lampy. Ps .Diabełka w se także będę robił. Zobaczymy co wyjdzie u mnie.
 2. Krym

  Adaptacyjny Auto Bias

  Oczywiście jak tylko przyjdzie i zamontuję i testy. Czeka mnie jeszcze mała przebudowa w środku. Na forum odnośnie tytułowego modułu znalazłem schematy zrysowane z płytek. Proszę zerknąć i porównać ze swoim projektem. Jak by było można streścić te rysunki to bym poczytał Mistrza.
 3. Krym

  Adaptacyjny Auto Bias

  [Hidden Content] Źródło informacji i możliwość zamówienia. Zapraszam do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
 4. Krym

  Adaptacyjny Auto Bias

  Witam wszystkich zainteresowanych znalezieniem rozwiązania pozwalającego zapomnieć o śrubokręcie i mierniku. Moje Gu -50 PP muszę co jakiś czas regulować ,gdy tylko coś mi nie podchodzi(zbyt dużo basu) ,miernik w ręce i kręcimy. Poprawa jest i to znaczna, natknęło mnie by poszukać rozwiązania DIY podobnego do tych które promują firmy takie jak PrimaLuna,DogeAudio. Raz ustawiam i tylko słucham. Auto Bias z rezystorem który zabiera moc i robi za grzejnik w ciasnych obudowach znamy i od razu to rozwiązanie odrzucamy. Troszkę poszukałem i zamówiłem
 5. [Hidden Content] Nawet w miarę ta płytka i to na impulsowym zasilaniu,przeczy stosowaniu toroida. Rozpędziłem się jest toroidalny nawet duży. Sorki
 6. Do płytki z wątku to można także taki analog zastosować,czy to tylko te wyjścia analogowe na lampkach. Proszę dodać link.jak ktoś robił takie zmiany na lampowe wyjście. Lepiej kupić osobno płytkę z częścią cyfrową i dołożyć lampowe wyjście czy w miarę można przerobić te nasze .
 7. Coś udało się wyszukać. Ja przyglądam się" muzg audio".
 8. Chodziło mi o autora tego postu . Pozdrawiam.
 9. Witam A schemacik tej analogowej części z płytką kolegi to można prosić.
 10. Może to część cyfrowa,jakaś sekcja startowa. Pewnie trzeba posprawdziac najpierw zasilania ,a później wszystkie układy wykonawcze. Sama teoria z mojej strony.
 11. Kondensator z serii x na włączniku 100nf.
 12. Witam serdecznie Mam volumio na PC,w zakładce "wtyczki" Brak rozszerzenia YouTube,czy jest możliwe że na platformę PC nie dają you tube jako wtyczka. Ewentualnie jak dodać taką. Są tylko 2 Spotify radio"nowy świat" i radio z w jakości FLAC. Może temat był ,prosił bym o link.
 13. 96 lepiej ,głośniej jakby ,ale 48 na androidzie to jakby ciepłej tak spokojnie nie tak krzykliwie. A tak w ogóle słucham na jednym i drugim smartphonie to tak jak bym mieć 2 DAC. Chciałbym mieć jeszcze 3 na Analogu,ale może na płytce bez opampów. 1612 zostają.
 14. Jest szansa że udźwignie 11 kg lampkę.
 15. Aktualizacja w karcie dźwiękowej laptopa,zakładka sprzęt i dźwięk, głośniki,Enhancements,(Disable),Zawansowane. Wybieramy 24 bit 192000 Hz studyjna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.