Jump to content

mzawek

Użytkownicy
  • Content Count

    2423
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Obecnie w temacie tunerów gra u mnie t 7500 w połączeniu v7000 i box850prof. Gra bardzo ok. Choc jest małe dopalanie w T7500.
  2. Całkiem przyjemne jest połączenie ampli R7150 + box 550 prof. Do tego czerwone kable z allegro .Jako dopełnienie cd35. Dogrzane ,ciepłe i energetyczne granie. Pewnie nie audiofilskie ale mi się podoba. Ostre i jaskrawe box 550 prof. uspokoiły się i już nie męczą,Pewnie 550 zagrają dobrze także z r30 midi. Mam taki r30 i wypróbuje.
  3. Na zestawie grundig cd35-v7000-850prof świetnie brzmi perkusja z plyty all justice for all -metallica. Płyta krytykowana za wycięcie ścieżki gitary basowej ale bębny nagrali prawie live.Nie udzielam sie na forum ale oświadczam że w klubie pozostaję z całą stertą gratów grundig w domu.
  4. Jak ktoś posiada lub posiadał zapraszam do opisania wrażeń. Już nie mogę o tych SONY ES czytać.O klapkach urwanych ,rysach na obudowie i handlarzach nieuczciwych.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.