Jump to content

mzawek

Użytkownicy
 • Content Count

  2423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

133 Dobry

Audiostereo

19

Bocznica

114

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Wiadomo. A te 95 procent skuteczności to wyliczone marketingowo. Łazisz w tej szmacie łapiesz wirusa umierasz no ale miałeś pecha być w 5 procentach. Bujaj się zatem. No na to wychodzi że nieskuteczne te maski.
 2. Jeszcze dodam tylko że uczestnicy programu czyli barany do strzyżenia nie zarobiwszy jeszcze grosza kupowali drogie płaszcze na kredyt zeby byc biznesmenami. Byli tak żałosni że nie mozna bardziej być. Osobiscie znałem 3 osoby. Które pluły na mnie jako na debila co nie robi interesu życia.
 3. Pranie mózgów na skalę niespotykaną . Ja już spotkałem tak wyprane mózgi wcześniej . Lata 90-siate i piramida finansowa chyba -skyline czy jakos tak .Spotkania prowadzili spece od socjotechniki i psychologii. Do uczestników czyli baranów do strzyżenia projektu nie docierało NIC . Żaden głos rozsądku . Żaden artykuł w prasie. Żadne wyliczenia. NIC. Jak sie skończyło ? Długi nieraz na lata, utrata znajomych i kolegów. Często przyjaciół. Jak jest długa kolejka i cos tam dają gratis to trzeba oddalić się jak najszybciej. Od kolejki i od tych ludzi.
 4. No tak to wygląda. Ambergold i cudowna pościel dla emeryta pfu sorry seniora na kredyt.
 5. Kolego audiofilu cir ja osobiście nic nie mam do Ciebie. Nie znam Ciebie osobiście nawet bo od jakiegoś czasu wszyscy żyjemy w dwóch wymiarach - cyfrowym i realnym. Życzę Tobie i całej twojej rodzinie zdrowia na długie lata. I nie jestem hipokrytą jak to napisałem. Mamy inne doświadczenia życiowe i nawet inaczej pracujące nasze systemy operacyjne w głowie. Po owocach ich poznacie . Jest takie powiedzenie stare i tego sie trzymam. Technologie się zmieniają ale ludzie sa tacy sami . A co do chorób. Pewnie i TY i Ja umrzemy na raka kiszek albo cos gorszego w mękach albo daj Bóg na szybki zawał
 6. Ośmieszasz się dalej. Nic mnie nie uwiera. Idz stań w kolejkę i strzel sobie selfie.
 7. Błagam cię. Nie ośmieszaj się. Takie same kolejki były do punktów ambergold , piramid finansowych i promocji na agd.
 8. Najnowsza teoria spiskowa mówi że przeżyją cały bałagan tylko niezaszczepieni. Foliarze z bujna wyobraźnią są bardziej rozwojowi a poprawni politycznie , społecznie są już nie potrzebni do niczego. Depopulacja ja ta lala. Nigdy nie wiadomo co tam uknuto😉
 9. Jar1 wyliczyleś te procenty ?
 10. Ok. Ironia wskazana oczywiscie. Sprawdź dane statystyczne urodzeń w Polsce , sprawdź ile osób zapisało sie z roczników powiedzmy 1962 i 1963 na szczepienia. I se wylicz w procentach . Z grubsza.
 11. Sypie się plan szczepień bo brak chętnych . Gdyby wszystko szło jak powinno to trzymaliby się planu. Teraz każdy ochotnik na wage złota. Zobaczymy małolatów jak się zarejestrują masowo😂
 12. Moja sąsiadka jak wychodzi podlać kwiatki na balkonie jest w masce. Starsza biedna Pani. Maski pomogą ale jak uzywać jak należy a tak szkodzą na głowę jak widać.
 13. Twoje opinie też można podważać w nieskończoność
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.