Jump to content

mahoney

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. Z dac magic 100 się nie zetknąłem. Może na początek będzie ok, a później kolejne zakupy i kolejne itd... tak to już w życiu bywa, że ciągle gonimy
 2. Primare i 32. Do 4 tys powinno się udać. Mocny, a zagra takim basem jaki dostanie ze źródła. Minus jaki zauważyłem jest taki że traci na dynamice przy cichym odsłuchu. Dopisz do listy, a jak masz możliwość posłuchaj.
 3. mahoney

  Oppo Sonia dac

  Witam. Czy jest na sali użytkownik tego dac-a ? Mam pytanie
 4. Wzmacniacze są dwa. Pierwszy primare i 32, drugi to lampa na 2a3 niecałe 3 W klasa A. Muzyka przeróżna, głównie kobiece wokale, trochu jazz, Pink Floyd, Knopfler, Bowie, Cohen te okolice, kolumny z obydwoma wzmacniaczami grają wyśmienicie. Pod primare dynamika, bas, średnica, wysokie bez zarzutu jak dla mnie bardzo ok. Pod lampą kobiece wokale ... no ja się zachwycam. Wada primare jest taka, że przy niskich głośnościach brakuje dynamiki natomiast lampa wieczorami daje radę
 5. Od około dwóch lat gram na QR3 i nie są to żylety. Wszystko na swoim miejscu, od niskiego basu w górę jest skrojone na miarę.
 6. Wzmacniacz słuchawkowy lekko brumi przy potencjometrze ustawionym na minimum lub w przerwach pomiędzy utworami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.