Jump to content

nama

Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki za odp. Faktycznie ciężko wróżyć bez pomiarów w tym pomieszczeniu. kuj-pom Sępólno Krajeńskie Niestety pomieszczenie musi zostać. Spełniało bardzo dobrze swoją role jeśli chodzi o warunki akustyczne do nagrań, prób zespołu. Pomieszczenie jest szczelne i odizolowane co wpływało na wychodzenie hałasu na zew oraz wpadanie do wew.
  2. Po za kalkulatorem akustycznym on line innych brak
  3. Szyba była przydatna w domowym studio nagrań Docelowo v projektor. Tymczasowo będzie kurtyna lub jakiś większy panel. Dla większego wyobrażenia wstawiam więcej zdjęć.
  4. Witam! Jest to mój pierwszy temat. Mianowicie wybudowałem jakiś czas temu pomieszczenie w pomieszczeniu jako domowe studio nagrań. Jednak plany się pozmieniały i aktualnie aktualnie pomieszczenie służy tylko do odsłuchu. Chciał bym jak najlepiej samemu wykonać adaptację akustyczną za pomocą paneli oraz dyfuzorów drewnianych DIY. Czy jest możliwe samemu bez pomiarów wyciągnąć ile się da? :) Jeśli chodzi o rozmieszczenie paneli to mniej więcej wiem gdzie co i jak a mam problem z zaplanowaniem, rozmieszczeniem dyfuzorów drewnianych oraz regałów z płyt wielkości jak panele na zdjęciach 650x1040mm. W miejsce okna tymczasowo kurtyna tkaninowa w późniejszym czasie projektor lub tv. Panele po bocznych ścianach rozwieszone będą symetrycznie również na drzwiach. Zastanawiam się czy w przestrzeni między drzwiami nie wypełnić? Trochę informacji oraz zdjęć o pomieszczeniu sprzęcie. Wymiary pomieszczenia wewnątrz 4,06m x 3,3m Pływająca podłoga na legarach 10x5cm drewnianach po między węłna + płyta OSB/ pianka / wykładzina Sufit: 2x12,5mm g-k + łaty dreniane 5x25 + boazeria sosnowa gr14mm Sprzęt: Wzmacniacz ONKYO A-9050, CD ONKYO C-7030, kolumny Deli Zezor 7przewody Melodika MD2R05, MDC2250 Z góry dziękuję za wyrozumiałość, podpowiedzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.