Jump to content

fylyyyp1991

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Dzięki za odpowiedzi, zamówiłem potencjometr z linku i postaram się go dopasować. Pozdrawiam
 2. Witam. Jak z tym potencjometrem?posiadasz może taki?
 3. Witam. Dodaję fotkę potencjometru.
 4. Chyba jednak wolał bym wymienić ten potencjometr, nie bardzo mam kogoś kto by się podjął naprawy a nie mam ochoty wysyłać wzmacniacza w Polskę.
 5. Witam. To mój pierwszy post i jeśli brakuje jakiś informacji lub coś jest nie tak to proszę o info. Posiadam od niedawna wzmacniacz Marantz PM 50. Otóż od jakiegoś czasu miałem problem z prawym kanałem( po prostu przestawał grać)lecz gdy tylko poruszałem potencjometrem od balansu zaczynał grać. Oddałem wzmacniacz do elektronika, który usunął zimne luty, posprawdzał prądy, wyczyścił przekazniki itp. lecz stwierdził, że wina leży własnie w potencjometrze od balansu. Problem nadal występuje, lecz gdy właczę sourcedirect( omija korektory) zaczyna normalnie grać. Przeszukałem różne fora ale nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie tego potencjometru. Bardzo bym był wdzięczny jeśli ktoś posiada informacje co to za model, czy istnieją jeszcze w ogóle jakieś zamienniki lub czy z jakiegoś innego modelu mógł bym przełożyć ten potencjometr. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.