Jump to content

robisto

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jestem elektromechanikiem z wykształcenia, przez kilkanaście lat mieszkałem w Krakowie w bloku do którego linią napowietrzną, zaśniedzialymi przewodami ze stalową linką nośną szło zasilanie, w budynku instalacja jest aluminiowa, utlenia się i iskrzy po pewnym czasie na każdym połączeniu w puszce i gniazdku, ale ostatni metr kabla ma wszystko zmienić na lepsze ??? Chyba kogoś zdrowo pop......ło. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  2. Widzę że handlarze nie odpuszczą polecania Yanachy 402, widocznie słabo się sprzedaje ten sykacz , do 2k PLN znacznie fajniejszym ,wg mnie wyborem byłby chociażby Marantz MCR611. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  3. M-CR611 - przycisk "INFO"na pilocie wyświetla jakość , NASTĘPNY i POPRZEDNI przełączają stacje. O jakim Marantzu piszesz ?
  4. Ciekaw jestem czy sprzęt o jakieś 50 % droższy pozwoli wycisnąć cokolwiek więcej niż obecny z plików mp3 z bitratem 320 (przy dobrych wiatrach, jeśli to Sptify Premium bo jeśli Free to lepiej chyba dać na biedne dzieci). Napisz jakie wrażenia odsłuchowe po zmianie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.