Jump to content

Prewwit

Użytkownicy
 • Content Count

  1272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1519 Audioholik^2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Meridian 557, wizualnie super wygląda [Hidden Content]# Audio-gd A1, dwa trafa [Hidden Content]
 2. MERIDIAN M100, jeszcze takich dziwolągów nie widziałem🙂 [Hidden Content]
 3. Accuphase A-46 [Hidden Content] Denon POA-1500, PRA-1000 [Hidden Content]
 4. Raczej Klipsh nie łączył by sił w dystrybucji z bankrutem zwijającym się z rynku.
 5. Audio Physic Yara II Evolution [Hidden Content]
 6. Rozwiązanie stosowane też w starych Snellach, ponoć mają zapewnić jeszcze lepszą przestrzeń grania. W Snellach jest dodany też przełącznik do odłączenia tylnego tweetera jakby nie przypasowało takie granie w danych warunkach.
 7. Xavian Joy, rzadko się pojawiają, pięknie wykonane [Hidden Content]
 8. Usher V-602 [Hidden Content]
 9. I jak to teraz podłączyć, ten rezonator z ebaya ma 4 nogi, a tu jak widzę są dwa punkty lutownicze? Dla Was pewnie oczywiste, a dla mnie czarna magia😉 Może już ktoś robił to w Xonarze, to proszę pisać.
 10. Specjalistą nie jestem, ale raczej serwis, może zimne luty lub coś z przekaźnikami się dzieje, sprzęt do przejrzenia.
 11. Rezonator kwarcowy to inaczej zegar? To ten co zaznaczyłem na foto? Jeżeli tak to jak przylutować tego Vanguarda z czterema nogami?
 12. Szczerze to ja też nie wiem czy u mnie są. Na jego stronie nie widzę żadnych zegarów. Raczej jakbym miał podmieniać to na ten co wrzuciłem, bo sprawdzony w Xonarze. Co poprawia zmiana zegara? Za co on odpowiada?
 13. Czytałem, że ludzie wymieniali np. na [Hidden Content] , ale nie wiem nawet jak to zamontować i gdzie🤔 W jakim sensie była u Ciebie poprawa? Za co w ogóle odpowiada zegar bo słabo się orientuję? Płyty nie ruszam, starczy że Xonar rozgrzebany😉 O zegarach od kogo mówisz.
 14. Matrix mini i, może robić za preamp do końcówki z pilotem [Hidden Content]
 15. W kompie jest dosyć chłodno 40-50C. Muse KZ są w jednej wersji 85C. W takim razie dokupię takie same pojemności na 50V. Os-cony zostawię bo ponoć niezłe kondy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.