Jump to content

Prewwit

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam wzmacniacz Sony f570es, zamówię w takim razie 150 jak mówicie że brzmią ok. W sumie podobne do moich T50, tyle że 10cm głębsze i dochodzi bass reflex, obecne kolumny też mam pochylone do tyłu. Zobaczy się jak będą grały jak w moim pokoju jak coś to najwyżej zwrócę. Jak brałem podłogówki Polka to znajomy mówił, że bas będzie dudnił, ale nic takiego nie występuje, może temu że na podłodze dywan, w oknie firanki i ściany tapetowane.
 2. Witam Wszystkich, Zastanawiam się nad kupnem kolumn Electrino 150 lub 250, pokój około 12m2, obecnie mam kolumny Polk t50. Która z tych lepiej zagra wysokie i średnie tony, zastanawiam się czy ten dodatkowy głośnik średniotownowy w 250 nie polepsza brzmienia. Na sile basu mi nie zależy ponieważ ogólnie słucham muzyki cicho, max to czasem dam na 1/3 regulacji wzmacniacza. Kto słuchał obie wersje i ma porównanie, proszę o podpowiedź co wybrać, tym bardziej że obie wersje mogę kupić w podobnej cenie.
 3. Dzięki za poradę, w takim razie zostawię w spokoju wzmacniacz, bo tak jak piszesz nie wiadomo co się trafi, chyba że gdzieś w okolicy pojawi się jakaś oferta wyższego modelu i na miejscu mógłbym sprawdzić. Dodatkowo swój niedawno serwisowałem, jest po przeglądzie, konieczna była poprawa lutów i wymiana mniejszych kondensatorów.
 4. Witam wszystkich klubowiczów. Posiadam wzmacniacz ta-f570es, chcę do niego dokupić tuner. Mam pytanie co do tunera Sony st-s505es, czy wersja na Niemcy, czym się różni od pozostałych, tak jak we wzmacniaczach. Jeszcze proszę o pomoc w wyborze czy kupić wersję 505es czy 570es, która ma lepszą jakość dźwięku? Drugie pytanie, czy warto zmienić wzmacniacz na ta-f530es lub ta-f550es. Z obecnego ogólnie jestem zadowolony, ale brakuje mi trochę głębokości niskich tonów, góra i środek ok. Czytałem że wersja ta-f590 gra trochę mocniej górą, więc w tą stronę nie pójdę.
 5. Prewwit

  DAC MAGIC

  Podłącze się pod temat. Dźwięk u mnie obecnie idzie przez kartę Prodigy HD2 Advance DE czy zmiana na Dacmagic 100 przyniesie znaczną poprawę dźwięku, czy raczej mało co zmieni?
 6. Witam, Proszę o nakierowanie w wyborze kolumn do pokoju wymiary 2,5mx4,5m. Obecnie posiadam monitory Tonsil Siesta Sat, wszystko z nimi ok poza odtwarzaniem niskich częstotliwości. Basu praktycznie brak. Wzmacniacz Sony 570es nie dawno po serwisie, więc wszystko z nim w porządku. Obecnie kolumny stoją na szafce na dłuższej ścianie, maksymalnie oddalone od ściany na 15cm, więc szukam kolumn podstawkowych z bass reflex z przodu, słucham głównie siedząc przy biurku też na dłuższej ścianie tak że mam kolumny za sobą. Zastanawiam się też nad mniejszymi kolumnami podłogowymi, wtedy mógłbym je postawić po bokach biurka, też blisko ściany. Proszę o doradzenie kolumn, które będą miały lepsze odtwarzanie niskich tonów, przy zachowaniu wysokich i średnich tonów ze Siesty, muzyka jakiej słucham to głównie pop i hip hop, budżet maksymalnie do 1400zł, raczej szukam nowych, ale używane też biorę pod uwagę. Na razie co znalazłem z nowych to Monitor Audio Bronze 2, Polk Tsx 220B, Polk T50, Cambridge Audio SX60 Z używanych: Monitor Audio BX-2, Kef iq3, iq5, q300
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.