Jump to content

Kuli91

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pomogło. Z chęcią ale niestety do Wrocławia mam kawałek.
 2. Niestety po dzisiejszych testach Nada C356 po modzie Mudy dość mocno się zawiodłem. Ogólnie wysokie tony i średnica na plus w porównaniu do Azura 540a v2 którego testowałem wcześniej ale dół okropny, rozlewał się wszędzie, brzmienie było dudniące, wręcz drażniące. To zdecydowanie nie to czego szukam, czyli krótkie ale glebokie brzmienie nie kluchy które ciągną się w nieskończoność.
 3. Panowie potrzebuje pomocy w celu dokonania finalnej decyzji. Finalnie skłaniam się do kupna któregoś z poniższych: Yaqina ms 30 NAD'a C356BEE po modzie Myryad Z240 Nurtuje mnie jednak pytanie czy Yaqin dobrze poradzi sbobie z MA silver R6 ? dominuje na tej liscie i przekonuje mnie do niego możliwość zmian lamp w przyszłości. NAD'a z uwagi na dobrą cene w jakiej moge go dostać i pozytywne opinie na temat moda i tego jak po nim gra. Myryad, raczej po kilku lekturach i opiniach jakie na jego temat znalazłem. Zdecydowanie zależy mi na ciepłym graniu z dobrą i czytelną średnicą. Ps. przepraszam za pisanie posta pod postem.
 4. Niestety ciężko go dostać, spróbuję go dorwać i przesłuchać u siebie. Dzięki
 5. Dlaczego zmienić? Jestem zadowolony z tego jak brzmią i wydaje mi się że jeszcze sporo można z nich wyciągnąć odpowiednio dobranym wzmacniaczem.
 6. Chwilowo padło na Xindaka 6950 z tym że wstrzymam się z zakupem do nowego roku możliwe że wpadnie trochę gotówki na "głupoty" (cytuję żonę) i zwiększą się możliwości. Postanowikem się skupić na przewodach ponieważ obecnie bazuje na typowych marketowych. Mowa o głośnikowych i interkonekcie. Obcnie padło na głośnikowe Klotza Twinax Ly225t Oraz IC Twinax Titanium RCA. Czy miał ktoś styczność i jest w stanie coś powiedzieć na temat tych przewodów, ewentualnie doradzić coś podobnego w tym przedziale cenowym?
 7. Witam, Poszukuję wzmacniacza który napędzi Monitor Audio RS 6 - budżet do 2 tyś. Obecnie posiadam Pioonera a-30 + CA magic 100 ale czegoś brakuje. Źródło to głównie TV ze Smartem => Spotify, youtube, dorastam do jakiegoś odtwarzacza CD ale to po nowym roku. Preferuje zdecydowanie ciepłe brzmienie a muzyka jakiej słucham to głownie house i rock. Wertowałem internet ale do napędzenia MA ludzie używaja raczej dużo droższych wzmacniaczy na które obecnie niestety nie mogę sobie pozwolić - powoli do celu. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.