Jump to content

zukzukzuk

Użytkownicy+
 • Content Count

  3591
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

zukzukzuk last won the day on August 22 2018

zukzukzuk had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

5055 Pięciotysięcznik

Audiostereo

209

Bocznica

4846

Karta premium

Metody kontaktu

 • Skype
  mandalaband
 • GG
  10677680

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  ZAWSZE można pogadać w sprawie klasycznych INFINITY:)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest wątek o tenisie. Od replikowania swoich fobii masz stosowny wątek. Nie napisałem o tenisie? To nie fobia, to FAKT...
 2. Haha:) Odwołano godzinę policyjną! Ludziom łaskawie pozwolono oglądać mecz z trybun do końca. A reszta mieszkańców ma szlaban. Wirusowa parodia - część 999...
 3. Haha:) Odwołano godzinę policyjną! Ludziom łaskawie pozwolono oglądać mecz z trybun do końca. A reszta mieszkańców ma szlaban. Wirusowa parodia - część 999...
 4. Ogladam tenisa w Paryżu i przedwczesny finał (niewątpliwie)Nadal - Djokovic. Co za pasjonujące widowisko! Publiczność szaleje! Tenisiści wznoszą się na wyżyny wszelakie! Problem? Spotkanie zapewne nie skończy się przed 23.00. A od 23.00 w Paryżu, obowiązuje godzina policyjna (komentatorzy nic nie mówią), bo grasuje świrus (chyba, że już zmieniono od wczoraj?) i jakiś kwadrans przed nią wypraszają kibiców z trybun. Ciekawe, co to będzie? Zawodnicy nagle będą słyszeć "ciszę"? Co na to ludzie - zakładam, że to głównie fanatycy tenisa i tych dwóch gladiatorów? Czas pokaże..
 5. Ogladam tenisa w Paryżu i przedwczesny finał (niewątpliwie)Nadal - Djokovic. Co za pasjonujące widowisko! Publiczność szaleje! Tenisiści wznoszą się na wyżyny wszelakie! Problem? Spotkanie zapewne nie skończy się przed 23.00. A od 23.00 w Paryżu, obowiązuje godzina policyjna (komentatorzy nic nie mówią), bo grasuje świrus (chyba, że już zmieniono od wczoraj?) i jakiś kwadrans przed nią wypraszają kibiców z trybun. Ciekawe, co to będzie? Zawodnicy nagle będą słyszeć "ciszę"? Co na to ludzie - zakładam, że to głównie fanatycy tenisa i tych dwóch gladiatorów? Czas pokaże...
 6. Po to właśnie tu jest. Nie tylko on... Trzeba wykonać zadanie!
 7. A jar kłamie, że ktoś kłamie (a tylko powtarza, co mówi propaganda). Do tego są powołani:) Jeszcze raz... "Szczepionka" ma/miała chronić przed Covidem (i łagodzić jego przebieg) oraz uniemożliwiać roznoszenie wirusa, a nie przyczyniać się do przedwczesnej śmierci.
 8. "Szczepionka" ma/miała chronić przed Covidem (i łagodzić jego przebieg) oraz uniemożliwiać roznoszenie wirusa, a nie przyczyniać się do przedwczesnej śmierci. Umrzeć na Covid - to zupełnie coś innego, niż umrzeć wskutek "szczepionki" przeciw Covid. Jeśli chesz, to się zaszczep. Jeśli nie - to NIE. Żadnych restrykcji czy przymusu być nie powinno.. Jak widać po przykładzie mojej mamy - to nie zawsze działa. Można się zaszczepić i wkrótce zachorować na Covid-19 oraz roznosić zarazę.
 9. Tak. Zgon po "szczepionce", zwłaszcza młodego człowieka, to wielka tragedia. A moja mama, dostała Covida, kilka dni po drugiej dawce "szczepionki".
 10. [Hidden Content] Nasilili propagandę strachu, żeby tylko zaszczepić jak najwięcej dzieci... Tuszę, że doczekamy czasów rozliczeń... A ja - takich, co umarli w domu... Eureka:)
 11. Być może dla Ciebie. Dla rodzin, małych dzieci i rodziców tych, co zmarli wkrótce po zaszczepieniu (a nie mieli żadnych chorób towarzyszących czy przewlekłych) - to WIELKA TRAGEDIA i kluczowa sprawa. Niezmiernie łatwo kogoś i coś osądzać...
 12. M.in. Hałat dobrze i dosadnie mówi! I Pospieszalski jest. Jeszcze oglądam...
 13. Najlepszy jest początek:) Przedstawiciel doradców medycznych Pinokia mówi, że zakładanie maski w pomieszczeniach jest KONIECZNE. Tymczasem, przez kilkanaście minut wywiadu, siedzą z redaktorem w pomieszczeniu radia - bez namordników! Kurioza są coraz częstsze i większe. "Naganiacze" są coraz bardziej niewiarygodni i ośmieszają się co chwila, oznajmiając kolejne restrykcje i nakazy dla ludzi, z poważną miną!
 14. To wszystko, co opisałem - to PRAWDA. Jeśli chesz, możemy publicznie udowodnić, że Twoje insynuacje są kłamstwem (na potrzeby akcji szczepionkowej?). Zależy też, jaki jesteś bogaty (w pieniądze) i ile możesz postawić w zakładzie? Ja mogę zaoferować do gry (zwycięskiej:) praktycznie KAŻDĄ sumę, bo przedstawiłem prawdziwe FAKTY. Im na więcej się zdecydujesz, tym dla mnie (i dla innych) lepiej:) Wchodzisz? Czy za darmo odkręcisz swoje kłamliwe i bezczelne pomówienia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.