Jump to content

skrobeks

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przywróciłem amplituner do nastaw fabrycznych i pomogło. Ostatecznie okazało się że reset ten był nie potrzebny. Na pilocie są trzy przyciski bass, vocal i treble. Po resecie zmieniłem vocal i lektor ponownie pojawił się lewym i prawym głośniku. Na pilocie vocal musi być ustawiony na "0" i wtedy lektor jest tylko w głośniku centralnym.
 2. Nie robiłem jeszcze hard reset. Zostawiam sobie to na Sobotę. Ściągnąłem sobie pdf z angielską instrukcją obsługi i faktycznie jest tam ten zapis. Bardzo dziwne jest że w polskiej instrukcji którą dostałem ze sprzętem nie ma wzmianki o tym parametrze. W menu Audio Adjust / Dolby jest opisana tylko jedna pozycja "Loudness Managment" tak jak faktycznie mam w amplitunerze. W ogóle nie ma wzmianki o "Center Spread". Instrukcja pochodzi od dystrybutora DSV. Sugerujesz że po resecie amplituner wróci do fabrycznego firmware-u ?
 3. Wszystko jasne . Po zakupie robiłem aktualizację.
 4. Nie ma tego. Wieczorem wstawię fotkę jak wygląda to menu
 5. Dzięki bl4ck za radę . Sprawdziłem Quick menu w moim TX-RZ840. niestety u mnie Quick menu zawiera tylko HDMI, Audio,ACCEQ i Level. Zmieniałem niektóre ustawienia metodą prób i błędów ale bez zmian. W głównym menu także tego nie znalazłem.
 6. Jest to oryginalna ścieżka . Jeśli film ma ścieżkę DD 5.1 to taką również wybieram na amplitunerze i lektor jest w głośniku centralnym i dodatkowo w lewym i prawym. W trybie "direct " jest ok. W DTS 5.1 również jest ten sam problem. Sprawdziłem to na kilkunastu filmach
 7. Sprzęt zakupiony , przetestowany , wyregulowany, gra fajnie. Dziękuje Wszystkim za pomoc w doborze sprzętu. Mam jeszcze pytanie odnośnie amplitunera Onkyo TX-RZ840 . Zauważyłem że przy filmach nagranych w DD 5.1 lub DTS 5.1 lektora słychać w głośniku centralnym i w przednim prawym i lewym. Powinien być słyszalny tylko w centralnym. Jak wybiorę tryb Direct to tak jest ale nie przy wybranym trybie DD 5.1 i DTS 5.1. Nie mogę znaleźć żadnych informacji w instrukcji obsługi na ten temat
 8. Dzięki RMS za info. Ostatecznie zdecydowałem się na: - Onkyo TX-RZ840 srebrny - HECO AURORA 700 + 300 + CENTER 30 + SUB 30A 5.1 (biały)
 9. Q21 i Top HiFi wyceńcie mi proszę następujący zestaw - Onkyo TX-RZ840 srebrny - HECO AURORA 700 + 300 + CENTER 30 + SUB 30A 5.1 (biały) Podeślijcie mi proszę ofertę na priva.
 10. Nie szkoda mi tysiaka zwłaszcza że napaliłem się na jeszcze droższy RX-A1080. chodzi o to że RZ740 porostu mi się zmieści. Czytając porównania po za mocą nie ma dużych różnic pomiędzy RX7440 a RX840 Czy RZ740 dobrze się zgra z głośnikami Heco Aurora 700+300+30 + sub 30A ??
 11. Donsalieri. A co myślisz o Onkyo RZ740 ?
 12. Jestem w stanie jeszcze ze 3 cm uzyskać jak odkręcę tylną ściankę z zabudowy
 13. Wysokość i szerokość nie stanowi problemu. Problemem jest głębokość 38 cm
 14. Witam, Koledzy, pojawił mi się problem. Jednak nie mogę kupić Yamahy RX-A1080 (głębokość 43,9 cm). Za małą mam wnękę na sprzęt audio pod telewizorem jeśli chodzi o głębokość . Tylko 38 cm. Zmieści się tan na styk Yamaha Rx-A880 lub RX-V685, ale słyszałem że amplitunery te dość mocno odstają od RX-A1080 jeśli chodzi o jakość dźwięku i parametry Doradźcie mi proszę amplituner innego producenta porównywalny z RX-A1080 i czy będą do niego pasować głośniki Heco 700+300+30 ( na takie będę się decydował) Z góry dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.