Jump to content

Victor1984

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Dzięki za odpowiedź. Czyli bardziej onkyo tx 8250/8270 czy DENON? Wiem za dali średnie głośniki, ale cena robiła swoje.
  2. Witam wszystkich. Posiadam sprzęt Yamaha r-n500 + dali zensor 7. Niestety Yamaha zakonczyła wspieranie vtunera( czym bardzo mnie zdrażniała)oraz brakiem współpracy z serwisem tidal, zmusiło mnie do szukania nowej jednostki centralnej. Ogólnie bardzo byłem wsciekły na producenta Yamahy za brak aktualizacji dla mojego sprzętu wiec skręśliłem sprzęt jej producenta. Zastanawiam się nad: 1. Onkyo tx 8270 2. Denon DRA 800h 3. no właśnie miało nie być więcej Yamahy ale no cóż..... Yamaha r-n 803d Co zagra najlepiej z moimi kolumnami (dali zensor7). Pokój około 18m^2, muzyka od rocka po pop , elektroniczna, klasyczna czyli wszystko. Nie mam potrzeby złącz HDMI, ale też nie ma problemu jak będą. Warto dokładać do Yamahy 700 zł (mimo wkurzenia)?? Dziekuję za wszselkie sugestie. Na temat wypożycznie i sprawdzenie sprzętu w domu, niestety brak czasu jest za duży na takie luksusy. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.