Jump to content

przyrodnik

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny
 1. Chyba skuszę się na jedną z nich...
 2. Czym technicznie AT-VM95EN różni się od AT-VM520EB?
 3. Dziękuję wam za tak konkretne odpowiedzi. Znajomy polecał mi Summiko Perl i Grado Green. Ja myślałem konkretnie o takich dwóch AT, które podaję poniżej . W nowej ofercie AT się nie orientuję która ma szlif mikroline? AT-VM520EB AT-VM95EN
 4. Witajcie, Poszukuję nowej wkładki gramofonowej MM do 500 zł. Jakiego dźwięku oczekuje: detalicznego, dużo wysokich tonów i średnich. Basu może w ogóle nic być. Liczą się dla mnie jedynie wyższe rejestry. Nie oczekuję cudu, a jedynie upgrade swojego systemu z standardową wkładką. Mój system to gramofon Denona dp 300f z standardową wkładką, wzmacniacz Denon 800ne i głośniki dali Oberon 7. Całość gra jak dla mnie świetnie. Teraz czas na upgrade wkładki na coś lepszego.
 5. Czytałem tą recenzję, dzięki za przywołanie. Kopułka idealna - a u mnie jedna miała takie pasy jak wstawiłem, druga zaś cała była jakaś ciemna. Wziąłem zwrot płn co sklep bez problemu zatwierdził, czekam na przelew ;-). Naprawdę fajnie u mnie brzmiały, może poszukam w jakimś stacjonarnym salonie i sam sobie przywiozę do domu... chociaż niesmak pozostał. Po nowym roku podejmę decyzję, bo może warto trochę dołożyć i kupić coś innego. Dziękuję wam jeszcze raz za pomoc bez głupich docinek i złośliwości. Bo laikowi ciężko ocenić pewne rzeczy, macie dobry uczynek na Święta!
 6. Dostałem propozycję zwrotu gotówki lub kolumn w takim stanie jak wysłałem ponieważ podobno ten model kolumn ( dali spektor 6) tak ma. Taką dostałem odpowiedź od sklepu. Zastanawiam się na ile groźne jest to uszkodzenie? I jak wpływa na pracę głośnika? Proszę o pomoc i poradę doświadczonych kolegów.
 7. Tak niestety przyjechały samochodem i tak mi złożył kurier paczki w przedpokoju. Niestety odbierała osoba postronna i nie wiedziała o tym... Zresztą sam się przyznaję, że nie wiedziałem. Dopiero tutaj wasza pomoc mi pomogła za co bardzo dziękuję. Dam znać. Puki co nie chcę nic pisać konkretnie bo sklep dokłada wszelkich starań aby szybko i sprawie załatwić sprawę. Mają odesłać kolumny do dystrybutora (firmy Horn bodajże).
 8. A ja myślałem, że dali robi dobre jakościowo sprzęty 😉, może nie ten przedział cenowy... Chociaż brzmieniowo jak dla mnie są w punkt. Po sprawdzeniu kilku zestawów w tym przedziale cenowym nie widzę dla siebie nic innego... Dziękuję wszystkim za pomoc. Dam znać co powie mi o tym serwis jak wrócą...
 9. Tak. Kartony leżały bokiem jak kurier przywiózł.
 10. Też tak uważam dlatego od razu to zgłosiłem sklep w którym kupiłem bardzo szybko się ze mną skontaktował. Zobaczymy co będzie dalej. Szkoda pierwsze kolumny i taki zawód.... Pytam tu doświadczonych kolegów co to może być bo mnie to zaciekawiło...
 11. Kupiłem nowe dali spektor 6 i taki widok zostałem. Pomożecie co to może być?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.