Jump to content

Paweł Dabal

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem , że Tannoy V producentem są chiny nie UK czy Hungary. Seria V takze sporo tansza i pewnie te cechy mają dość duży wpływ na jakość.
 2. Zmienił mi się denon na avr 2113. Nadal szukam kolumn pozostały Dali Concept 6 , Tannoy M4 a może M5 (troszkę większe powinny być lepsze). Sporo osób posiada Denony , które współpracują z Dali i Tannoy. Każdy mówi ,że jego pracują zadowalajaco i innych nie chcą.Może trzeba spojrzec na nie okiem kobiety i kupić te ładniejsze. Napiszcie coś ciekawego
 3. Z Maestro raczej rezygnuje pozostały Tannoy m4 i Dali Concept 6 i trochę poczytałem JBL e 80 . Co proponujecie?
 4. Don 111 dzieki za odpowiedź .Moze ktoś cos dopisze?
 5. Miałeś możliwość posłuchania Dali czy Maestro?
 6. Nie chcę nowych. Jestem zwolennikiem starszego, używanego. Rzeczywiscie jest duża różnica , którą usłyszy zwykły zjadacz chleba?. R3 są słabo dostępne na rynku, moze będzie lepiej po świętach.
 7. Witam . Czytałem forum, czym wiecej czytam ty mniej wiem . Posiadam Denon avr 1912 i myślę co lepsze zestaw Dali : 2 x Concept 6+2 x Concept 1+ Concept Central (za 1,8k) czy 5.0 TONSIL Maestro II 180 (za 1,9)czy Tannoy m4 (za 1,3k) . Słucham 70% muzyka lata 80~90 i 30% kino domowe. Pokój 30m2 otwaty na kuchnie. Muzyka słuchana raczej cicho ,średnio.Chciałbym aby było coś więcej słychać bez rozkręcania głośności w wysokie wartosci. Jestem wychowany na Altusach , Altonach i mam sentyment do Tonsilu, chociaż dużo ludzi twierdzi ,że to było badziewie do wspołczesnej technologi.Jest jeszcze kwestia ewentualnych napraw do maestro jest wszystko do dali i tannoy nie wiem.
 8. Witam . Odnośnie DALI CONCEPT 6 . Posiadam Denon avr 1912 i myślę co lepsze zestaw Dali : 2 x Concept 6+2 x Concept 1+ Concept Central czy 5.0 TONSIL Maestro II 180 . Słucham 70% muzyka lata 80~90 i 30% kino domowe. Pokój 30m2 otwaty na kuchnie. Muzyka słuchana raczej cicho ,średnio.Jestem wychowany na Altusach , Altonach i mam sentyment do Tonsilu, chociaż dużo ludzi twierdzi ,że to było badziewie do wspołczesnej technologi.Jest jeszcze kwestia ewentualnych napraw do maestro jest wszystko do dali nie wiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.