Jump to content

3monts

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

430 profile views
 1. 3monts

  Stoliki do audio

  Panowie, to tylko zdjęcia, na nich przeważnie dobrze wyglada. 2gi link fajny, problemem są wymiary. Ogromny plus to cena, jak coś będzie „nie tak” , to ból nie duży.
 2. 3monts

  Stoliki do audio

  Też tak uważam. Czy tanio? Nie zawsze, zależy od grubości , z fornirem czy bez.
 3. 3monts

  Stoliki do audio

  Nie wiem jaki jest ciąg dalszy tej historii, od dłuższego czasu nie rozmawiałem z kolegą. Wiem, ze zrobił nowe blaty u „normalnego” stolarza. Producent stolików wystawia się na AS, reklamowe recenzje w internecie, a to gówno przykryte lakierem. Niestety coraz częściej tak się dzieje.
 4. Raczej sku%@#€&wo w najczystszej postaci.
 5. 3monts

  muzykalny CD player

  Słuchałem wielokrotnie. Player dość wiekowy , ok 10 lat chyba, ale przyjemność ze słuchania ogromna. Niestety, pomimo wieku ceny trzymają wysokie i podaż bardzo ograniczona.
 6. 3monts

  Stoliki do audio

  nie mogę napisać - przepraszam. pytałem się kolegi czy mogę podać nazwę, nie odpowiedział.
 7. 3monts

  Stoliki do audio

  To nie Audio Philar, to „cfaniak” z Elbląga chyba, na wszystkich AS obecny. Kolega zamówił u niego 2 stoliki, jak w jednym pękł ten fornir (na słoju), po kilku miesiącach użytkowania to usłyszał, ze blat może sobie do lakierni odesłać i jak uwzględnia gwarancje to czas naprawy 6-8 tygodni 🙂. Kolega poprosił o zrobienie nowego blatu, za który chciał zapłacić, cenę producent zmieniał 3 razy i w końcu napisał , ze na razie nie ma czasu i się zastanowi czy takie małe zlecenia będzie przyjmował - mowa o blacie o długości ponad 150 cm. Za te 2 stoliki zapłacił kilkanaście tysi.
 8. A niby dlaczego? Zależy chyba jak siedzisz i od charakterystyki przetworników. Jakbym podniósł moje ZG kilka cm to na poduszce musiałbym siadać .
 9. Jeżeli jest potrzeba używania listwy to tez uważam , ze tylko te bez dodatków, filtrów itp.
 10. 3monts

  Stoliki do audio

  Niestety tak. Oczywiście jak zamawiasz to kontakt w producentem wspaniały, „będzie pan zadowolony” , „klient nasz pan” itp, itp. Po wpłaceniu kasy i w razie problemów jesteś natrętem co d...pe zawraca. Nie wiem czy rynek tak chłonie te „audiofilskie” stoliki , że w taki sposób traktują klientów , ale po opowieściach znajomego nie ma możliwości, żebym bucom dał zarobić . Z drewna nie zrobię , ale może ze sklejki sam spróbuje.
 11. 3monts

  Stoliki do audio

  Audiofilski stolik po kilku miesiącach użytkowania. Znajomy dostał radę od producenta , żeby podkleił sobie klejem , albo odesłał do lakierni. Czas na naprawę po pozytywnym rozpatrzeniu gwarancji 6-8 tygodni. Cena stolika powyżej 10 tysi (dokładnie nie wiem).
 12. 3monts

  Stoliki do audio

  I to jest dobra koncepcja. Janusze biznesu po opłaceniu reklam, recenzentów robią ludzi w ch.... fajnie jak można się na błędach innych nauczyć . Mniej boli.
 13. 3monts

  Stoliki do audio

  Byłem u kolegi i powiem, że nie wiem o co chodzi. nie rozumiem jak można zapłacić tyle kasy , za takie guano. Inny kolega zrobił sam stolik do audio ze sklejki, lepiej wykonany i za ułamek ceny. Nie ma oczywiście logo firmowego, ale mogę z tym żyć 🙂 w firmowym pękł po kilku miesiącach fornir, krawędzie/łączenia wykonane jak na zajęciach ZPT. Najlepsze , ze producent obecny na audioshołach, na firmowej stronie piękne zdjęcia itp. zamawianie „audiofilskiego” stolika zupełnie mi przeszło. Sam nie zrobię, bo nie mam możliwości i umiejętności, ale stolarz da radę. mam zdjęcia tego „audiofilskiego” stolika, ale kolega jeszcze nie zdecydował czy będzie się szarpał w sądzie czy nie.
 14. 3monts

  kolumny życia

  Nie przepadam za taka muza, ale Tomita świetny. Odkryłem go dopiero kilka miesięcy temu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.