Jump to content

3monts

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

12 Neutralny

Audiostereo

12

Recent Profile Visitors

1162 profile views

3monts's Achievements

 1. Szkoda tylko , ze jak wróciłem do domu i odpaliłem ta plyte z tidala to połowa czaru prysła. Połowy u mnie nie słychać. Gra bardziej plamami, zlewa się. Nic to, nie od razu Kraków zbudowali 🙂💪
 2. Jak trafię na cos fajnego to pewnie 🙂 na razie, z braku czasu nie mogę „obrobić” płyt o których piszecie. Byłem kolegi, ma sporo fajnych CD. Słuchaliśmy m.in. jego dzisiejszego nabytku. Rewelacja.
 3. Od jakiegoś czasu tu zaglądam i jedyne co mi przychodzi do głowy to „dziękuję” 🙂. Super Was poczytać i posłuchać muzy o której piszecie. Jeszcze raz dzięki.
 4. @slyPewnie jest tak jak piszesz. Na kwestiach technicznych się nie znam. Podałem tylko przykłady kanciastych kloców, których słuchałem i z którymi mógłbym zostać „na zawsze” 🙂 ps dynki oprócz kanciastego wyglądu, stoją tez „na głowie” - i grają 😛
 5. T&F, chyba większość modeli robi kanciaste, bardzo dobre, muzykalne granie mz. Dynki Conseqence , kanciaste kloce, a kolumny wybitne mz. jednych i drugich słuchałem w dobrych warunkach i z dobra elektronika.
 6. Plyta wybitna. Mesolella niestety już dla nas nie zagra. Umarł w 2017.
 7. Bosze co za masakra. Panie ładne, ale napisz , ze dla jaj to wstawiałeś pls ps sorki, bardzo mi podoba, pomyliłem się, dawaj więcej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.