Jump to content

karfied

Użytkownicy
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie już chciałem się pytać czy zmieniłeś 😉
 2. @xyz4691Fajnie dowiedzieć się, że jest też inny posiadacz BMN z Torunia 🙂
 3. Super, to słuchaj, słuchaj, to może ja dzięki Twojej opinii kupię Baltlaba 😉
 4. Chętnie bym posłuchał takiego, bo podobno Baltlaby to bardzo dobre piece, pełne dual-mono 🙂
 5. @dedal75Wielkie dzięki 🙂 Coś tam ogólnie słyszałem, że można amplituner polączyć ze wzmacniaczem żeby wzmocnić fronty do kina i słuchać niezależnie stereo, ale teraz już szczegółowo wiem o co w tym wszystkim chodzi 🙂
 6. Kalibracja taka to dopasowywanie głośności amplitunera i wzmacniacza?
 7. To raczej ja mało zrozumiale zadałem pytanie. Ale teraz już wszystko jasne 😉 Do kina fajnie byłoby mieć jeszcze kolumny na tyłach, ale wtedy rzeczywiście musiałbym mieć direct in na końcówce wzmacniacza żeby podpiąć amplituner. Takie wejścia niestety chyba rzadko są na wyposażeniu.
 8. @dedal75chyba nie chce dodatkowych kolumn. Może źle zrozumiałem 😃 Tylko fronty
 9. To rozumiem, że wtedy do tego amplituner na końcówkę do direct in i dodatkowe kolumny?
 10. Właśnie zauważyłem, że nie ma żadnego wyjścia z przedwzmacniacza...A ja mam subwoofer, który też podpinam, szczególnie do filmów. Dlatego to chyba dla mnie niestety nie tędy droga 😞 Myślę, że warte sprawdzenia są też polskie Haiku Audio sol 2 i Baltlab Epoca 3.
 11. Na tym by mi bardzo zależało. Skoro Dayens Menuetto gra podobnie do Yamachy AS 1100 to rozumiem, że też jest przejrzysty i szczegółowy? Z tego co piszesz wynika, że z basem byłoby pewnie ok - kiedy trzeba szybko i mocy i jakości nie brakuje. A co ze średnicą i górą, czy dźwięki są ładnie nasycone, barwne i z odpowiednim ciężarem, ale przy tym czy jest też oddech, powietrze, dobra akustyka?
 12. @ciszyn11 @obcymarsTo narobiliście mi chęci żeby posłuchać też Dayens. Zajrzałem też do klubu tej marki i opinie bardzo zachęcające.
 13. @obcymarsCzy mógłbyś napisać, co Ci się nie podobało? Będę wdzięczny za kilka słów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.