Jump to content

marek.pap

Użytkownicy
 • Content Count

  1544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

164 Dobry

Audiostereo

161

Bocznica

3

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5999 profile views
 1. Radziłbym się poważnie zastanowić nad propozycją @Mr.Jones. Kupując V30 w Chinach ryzykujesz kupno sprzętu regenerowanego (refurbished), pomimo oferty sprzedaży jako nowy. Ten model został wprowadzony do sprzedaży w 2017 r.
 2. Załączam zrzut ekranowy z USB Audio Player Pro odtwarzającego plik MQA
 3. UAPP jest najlepszym odtwarzaczem dla LG serii V. Bardzo dobrze współpracuje z wbudowanym Quad DAC. Oferuje dostęp do Qobuza i Tidala (nawet z obsługą plików MQA).
 4. Nie porównywałem obu modeli, więc nic konkretnego nie wiem. Ale nie można powiedzieć, że jeden robi to lepiej a drugi gorzej. Obydwie firmy znają się na tym bardzo dobrze. Różnice mogą być w sygnaturze dźwięku (np. bardziej analityczny lub ocieplony). Ale nawet jeśli są, to są to niuanse dźwiękowe raczej nieistotne (zwłaszcza w sprzęcie mobilnym). W tym przypadku ważniejszy jest stan telefonu (nowy czy używany).
 5. Potwierdzam, tylko V30 raczej nie kupisz nowego. Jeśli mowa o Quad DAC, to modele od V30 mają taki sam. Są tylko niuanse w strojeniu dźwięku przez B&O lub Meridiana.
 6. Przykre to, ale jeszcze bardziej zaprzestanie produkcji. Dla mnie V30 to model prawie idealny, brakuje mi ewentualnie diody IR. Dawniej modelem G2 mogłem sterować telewizorem. Dźwiękowo są takie same.
 7. Polecam telefony LG serii V, posiadają wbudowany Hi-Fi Quad DAC. Model V30 ma tor audio opracowany razem z firmą Bang&Olufsen, a model V60 stroił Meridian. Chyba jeszcze model G8 ma ten sam DAC, ale nie jestem pewien. PS Firma LG zamknęła dział mobilny, więc nie będzie już nowych modeli. To ostatni moment, by kupić prawdziwy muzyczny telefon.
 8. W warunkach mobilnych to nie jest dobre rozwiązanie (mało wygodne). Dlatego ja preferuję telefon z bardzo dobrym torem audio (LG V30). Nie potrzebuję zewnętrznego urządzenia, wiszącego na kablu.
 9. Dokładnie. Zewnętrzne DACi do telefonu mogą być: - Audioquest DragonFly - SMSL iDEA
 10. Za to w Roon jest już tylko AAC 320kb/s.
 11. Już zapomniałem, że tak kombinowali.
 12. Mój DAC nie ma wyświetlacza. Może być, że ten strumień w jakiś sposób oszukuje streamery.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.