Jump to content

marek.pap

Użytkownicy
 • Content Count

  1231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4433 profile views
 1. Możesz sterować za pomocą aplikacji BubbleUPnp.
 2. Można słuchać stacji Polskiego Radia w jakości MP3 192kbps korzystając z aplikacji VRadio (Android). Ponieważ stacje dostępne w aplikacji są w jakości AAC 128kbps, trzeba dopisać ręcznie adresy URL. Po włączeniu stacji można renderować odtwarzanie do odtwarzacza DLNA. W ten sam sposób można przesłać Radio Nowy Swiat dostępne w aplikacji. Załączam zestaw adresów URL Polskiego Radia (MP3 192kbps). PolskieRadio.txt
 3. A nie możecie ręcznie wpisać adresu URL Trójki?
 4. Od kilku miesięcy Polskie Radio nadaje w jakości 192 kbps.
 5. Jak nie wiadomo, o co chodzi to wiadomo o co. O kasę od frajerów, którzy uwierzyli w cuda niewidy.
 6. Nie wiem czy pamiętacie, że do niedawna Trójka nadawała w jakości 96 kbps.
 7. Tak, odbiera stacje nadające strumień flac. Dzisiaj od rana była jakość 128 kbps, ale niedawno już obniżyli do 96 kbps.
 8. Na smartfonie zainstalujcie VRadio. Ma dostęp do Radio Nowy Swiat i umożliwia renderowanie odtwarzania na odtwarzacz DLNA.
 9. Na razie zmniejszyli bitrate ze 128 kbps do 96 kbps ponieważ mieli zbyt obciążone łącza. Nie spodziewali się tak dużej ilości słuchaczy.
 10. Zaczęli nadawać w jakości 128 kbps, tak słuchałem od rana. Ale zmniejszyli do 96 kbps ze względu na zbyt duże obciążenie łączy. Nie przewidzieli tak dużej liczby słuchaczy.
 11. W takim razie nie ma problemu, moja pomyłka.
 12. Ten serwer ma złącza USB 2.0. Jeśli nie będziesz robił kopii bezpieczeństwa na zewnętrzny dysk, to nie ma problemu. Ja mam NAS Synology z USB 3.0 i zrobienie kopii 2 TB na zewnętrzny HDD zajmuje kilka godzin.
 13. Foobar 2000 z wtyczką foo_upnp lub foo_out_upnp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.