Jump to content

marek.pap

Użytkownicy
 • Content Count

  985
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

About marek.pap

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3469 profile views
 1. Już można porównywać Tidala hifi z Deezer hifi na smartfonach z Androidem. Info ze strony Google Play.
 2. Z wejściem na USB to są tylko z aptX. Znalazłem z kodekiem aptX-HD, ale wejście cyfrowe optyczne lub analogowe. [Hidden Content]
 3. Ja używałem płyty testowej z nagranymi sygnałami o różnych częstotliwościach. Subwoofer ustawiłem tak, by uzupełniał pasmo najniższych częstotliwości i nie grał głośniej niż głośniki główne. Można użyć generatora online. [Hidden Content]
 4. Według danych producenta "Ruby2 można podłączyć zarówno do komputera jak i odtwarzacza DVD lub CD". Czyli ten DAC nie współdziała z Androidem. [Hidden Content]
 5. Jeśli chcesz słuchać DSD, to DAC musi umieć zdekodować DSD.
 6. Zobacz wykres z postu #1201. Nie ma żadnych schodków.
 7. Do przesyłania plików ta strona SendGB jest lepsza. Można przesłać pliki do 5GB.
 8. Są stacje nadające w formacie flac, ale niestety nieliczne.
 9. Lepiej gra to, co wierniej odtwarza materiał zarejestrowany w studiu. Pliki są wierną kopią oryginału, natomiast odtwarzanie z płyt jest obarczone błędami wytłoczenia płyty i jej odczytu. Inną sprawą jest, co gra przyjemniej w subiektywnym odczuciu.
 10. Problem z odbiorem może wynikać też z tego, że kupione konta czasami są współdzielone lub logują się do odległych serwerów. W takim przypadku pomiar prędkości łącza nie wykaże problemu, gdyż jest mierzony lokalnie.
 11. Jest też sposób na odtwarzanie plików lokalnych, z sieci i serwisów strumieniowych (Deezer, Spotify, Tidal, Qobuz) przez aplikację Logitech Media Server. Można odtwarzać na lokalnym odtwarzaczu Squeeze Lite lub przesłać do Foobara. Sterowanie za pomocą przeglądarki lub apki na smartfonie np. Squeezer.
 12. Jest sposób na odtwarzanie Tidala via Foobar w trybie gapless. Na PC musisz zainstalować BubbleUPnP Server. W ustawieniach "Media Renderers" zaznaczasz "Create an OpenHome renderer" dla Foobara 2000 Renderer. Zaznaczasz też "Gapless playback". Do sterowania używasz BubbleUPnP na Androidzie lub Linn Kazoo na Windowsie. Jeśli Linn Kazoo i BubbleUPnP Server są zainstalowane na tym samym PC, wówczas musi być stara wersja Linn Kazoo pobrana ze strony Linna (nie aktualizować po instalacji).
 13. Może być problem ze stykami przełącznika source direct.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.