Jump to content

marek.pap

Użytkownicy
 • Content Count

  936
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3313 profile views
 1. Nie słuchałem DacMagic 100, więc nie mogę pomóc.
 2. Jako DAC odtwarza pliki 24/192.
 3. Jeśli chodzi o brzmienie, to przejście na odtwarzacz sieciowy jest dobrym rozwiązaniem. Mam CA SM6 v1 i jedyne zastrzeżenie do niego to brak odtwarzania Tidala. Dopiero wersja v2 ma taką możliwość.
 4. Jeśli zastanawiasz się nad SM6 to lepszym wyborem jest SM6 v2. Odtwarza w sieci pliki 24/192 (v1 tylko 24/96) i serwisy muzyczne Spotify i Tidal (v1 tylko Spotify). Dźwiękowo oba modele są identyczne.
 5. Właśnie z sortowaniem plików był problem. Myślałem, że poprawili oprogramowanie. Rozwiązaniem problemu Synology lub QNAP.
 6. Najpierw kupiłem WD ale zrezygnowałem po trzech dniach. Nie współpracował poprawnie z odtwarzaczem SM6. Kupiłem Synology i teraz nie mam żadnych problemów. Wrażenie z użytkowania podobne jak przesiadka z malucha do mercedesa. Synology mam już 6 lat i do tej pory są aktualizacje oprogramowania.
 7. W przypadku Spotify to może być, ale z Deezer HiFi nie warto. Mój TV nie odtwarza plików FLAC i chyba większość też. Nawet jeśli przyjmie taki sygnał, nie wiadomo czy na wyjściu sygnał nie będzie przekonwertowany na MP3.
 8. Nie mam Naima, ale chyba nie można sterować odtwarzaniem na innych urządzeniach za pomocą Tidala na PC. Ta aplikacja służy tylko do odtwarzania.
 9. Nie słyszę różnicy pomiędzy odsłuchem z Foobara a aplikacją Spotify. Ale chyba przy tej jakości plików trudno o różnice. Słuchałem na słuchawkach Sennheiser HD600 podłączonych do SMSL Idea.
 10. Okazało się, że niepotrzebnie instalowałem od nowa Windows. Przypadkowo znalazłem przyczynę niechęci Foobara do odtwarzania Spotify. W ustawieniach Foobara - Preferences - Advanced - Playback - Buffering - Read-ahead for local files musi być ustawiona wartość 0.
 11. Nie mam na razie czasu na odsłuchy. Ponowna instalacja programów i ich konfiguracja zajmuje mi sporo czasu.
 12. Właśnie sprawdziłem konwertowanie plików dff na dsf za pomocą aplikacji XRECODE 3. Działa bez problemu, niestety aplikacja płatna. Plusem jest polskie menu.
 13. Nareszcie Foobar odtwarza Spotify, ale musiałem zainstalować od nowa Windowsa.
 14. Wyłączyłem zaporę i antywirusa. Niestety nic to nie zmieniło, Foobar nie może połączyć się ze Spotify.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.