Jump to content

marek.pap

Użytkownicy
 • Content Count

  1078
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3758 profile views
 1. Lepiej zacząć od listwy filtrującej o dużym tłumieniu zakłóceń. Jeśli ta nie pomoże, to w ten sposób nie pozbędziemy się problemu. [Hidden Content],3511,3694,3717,acar-504-wf.html
 2. Jest to prawdopodobne, ale możesz prosto sprawdzić ten trop. Ten zakład chyba nie pracuje na trzy zmiany, więc sprawdź w nocy gdy zakład jest zamknięty. Jeśli listwa filtrująca nie pomoże, to pozostaje regenerator prądu: [Hidden Content]
 3. Taką informację podaje Top Hi-Fi. Może aktualizacja dodała tryb gapless? [Hidden Content]
 4. Jeśli Serviio wykorzystujesz tylko do przesyłania plików audio, to lepiej jest korzystać z MinimServer. Jest przeznaczony tylko do plików audio, bardzo prosty i bez zbędnych dodatków.
 5. Natomiast minusem brak trybu gapless.
 6. Dla zainteresowanych adres URL: [Hidden Content]
 7. Następnym problemem, może być brak współpracy z Androidem. W specyfikacji technicznej nie ma nic o Androidzie. • Kompatybilność z USB: Windows 7/8 / 8.1 / 10, Mac OS X 10.6 lub nowszy, Linux Dane z tej strony.
 8. Nie znam Mi Boxa, ale w przypadku smartfonów gniazdo USB musi być typu OTG. I tylko wtedy odpowiednia apka może wysłać dźwięk na USB.
 9. Najpierw się upewnij, że Mi box ma możliwość wysłania dźwięku na USB. Gniazdo USB może być tylko wejściem do podłączenia zewnętrznego dysku z plikami.
 10. Jeśli kupisz CA DacMagic Plus, to nie potrzebujesz już żadnej przejściówki.
 11. marek.pap

  pliki hi res

  Stream 256 jest dostępny: [Hidden Content]
 12. Jedyny jaki znam to USB Audio Player Pro, ale nie ma możliwości przekierowania na Chromecast Audio. Można odtwarzać lokalnie lub przez USB.
 13. Ten plik (24/96) jest zakodowany do postaci 24/48. Aby uzyskać pełną jakość 24/96 potrzebny jest program z wbudowanym kodekiem MQA. Czy taka zmiana jest słyszalna, to na tym forum od dawna toczą się wojny pomiędzy zwolennikami i sceptykami.
 14. Właściwie to nie jest rozpakowywana. Mconnect jedynie udostępnia pliki Master, nie dekoduje (rozpakowywuje) ich. Pliki Master po zdekodowaniu pierwszej warstwy mają 24/96 (lub 88,2).
 15. Nie ma niezgodności formatów. Chromecast Audio może przenieść pliki 24/96 ale pod warunkiem, że takie otrzyma. Aby z Tidala otrzymać pliki 24/96, to muszą zostać zdekodowane przez dekoder MQA. Ani aplikacja Tidal na Androida, ani Mconnect nie dekodują plików Master do poziomu 24/96.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.