Jump to content

renoxd

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapomniałem dopisać, że sprzęt został mi zaproponowany i wypożyczony przez S4Home, dzięki!
 2. Jadą do mnie Heco 700. Będę je testować z Pioneerem A-40AE oraz z Cyrus One. Sygnał będzie wysyłany z DACa DX7Pro od Toppinga. Zastanawiam się czy będzie spora różnica w brzmieniu pomiędzy Pioneerem a Cyrusem. Teoretycznie charakterystykę brzmienia mają podobną. Pewnie kwestia dynamiki.
 3. Czy tak zwany ESS THD 'Hump' jest zjawiskiem, które można usłyszeć podczas użytkowania sprzętu? Czy jest to jedynie coś co wychodzi podczas testów. Ponoć zarówno X8 jak i X1S mają z tym problem jako, że posiadają chip 9038q2m. Bardzo dużo ludzi w internecie pisze o tym problemie i "stanowczo" odradza zakupu. Z drugiej strony opinie na temat X1S są bardzo dobre. Przeczytałem, że dobrym sprzętem jest także Topping Dx3 pro, który działa na AK4493. Ponoć z AKM dźwięk jest bardziej "aksamitny" i wydaje mi się, że może bardziej pasować do muzyki elektronicznej, co myślicie?
 4. Uważam, że jak nie mam żadnego, to lepiej dopłacić i potem ewentualnie głośniki już tylko wymienić i nie martwić się C/A. Wszyscy jednak opisują model X1S, że jest jasny i absolutnie nie ociepla brzmienia. Ten X8 i możliwość personalizacji mnie trochę kręci 😉 Czy to odczuje, nie wiem bo nawet nie wiem czego się spodziewać. Najlepiej kupić obydwa i jeden zwrócić. To też jakieś rozwiązanie.. Czy ktoś ma/miał X1S /X8 i może się wypowiedzieć w tym temacie?
 5. // teamt do usuniecia, stworzylem topic w odpowiednim dziale
 6. Witam, zastanawiam się nad zakupem dodatkowego sprzętu do moich aktywnych głośników Edifier 2730db. Biorę pod uwagę 2 możliwości Aune x1s Aune x8 Jedno i drugie urządzenie kosztuje tyle samo. X1s ma natomiast dodatkowowzmacniacz słuchawkowy. Słuchawek bardzo dobrych może nie mam ale na pewno lepiej mieć 2 w 1 niż samego DACa. Obecnie siedze na Realteku z PC Skoro wzmacniacz X7s kosztuje 1300, X8 kosztuje 1300 i X1S też kosztuje 1300, to chyba można powiedzieć że DAC w X1S jest dużo gorszy od tego w X8? Co tak naprawdę kosztuje w X8? Sam fakt personalizacji DACa (wymienne op ampy) tyle kosztuje? Trochę się obawiam, że do moich głośników r2730db Aune X1S dźwięk będzie zbyt surowy i jasny jako, że same głośniki są dosyć płaskie i "studyjne". X8 ponoć bardziej wyrówna dźwięk i je ociepli. bardzo proszę o pomoc w doborze 🙂 Pozdrawiam
 7. Witam, zastanawiam się nad zakupem dodatkowego sprzętu do moich aktywnych głośników Edifier 2730db. Biorę pod uwagę 2 możliwości Aune x1s Aune x8 Jedno i drugie urządzenie kosztuje tyle samo. X1s ma natomiast dodatkowowzmacniacz słuchawkowy. Słuchawek bardzo dobrych może nie mam ale na pewno lepiej mieć 2 w 1 niż samego DACa. Obecnie siedze na Realteku z PC Skoro wzmacniacz X7s kosztuje 1300, X8 kosztuje 1300 i X1S też kosztuje 1300, to chyba można powiedzieć że DAC w X1S jest dużo gorszy od tego w X8? Co tak naprawdę kosztuje w X8? Sam fakt personalizacji DACa (wymienne op ampy) tyle kosztuje? Trochę się obawiam, że do moich głośników r2730db Aune X1S dźwięk będzie zbyt surowy i jasny jako, że same głośniki są dosyć płaskie i "studyjne". X8 ponoć bardziej wyrówna dźwięk i je ociepli. bardzo proszę o pomoc w doborze 🙂 Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.