Jump to content

Leo1973

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Audio Autonomy - Wrocław. Nie korzystałem z samego procesu naprawy, ale ... w rozmowie telefonicznej po krótkim opisie sytuacji ze sprzętem postawiona została diagnoza do samodzielnego usunięcia. 100 % trafności. Serwisant bardzo sympatyczny .Dodam ,że wcześniej obdzwoniłem wiele serwisów słysząc ; 1 sprzedać 2 nie ma terminów 3 nie ma schematu 4 za samą diagnozę min 400 pln Tak więc jeśli naprawiają tak jak pomagają zdalnie to chyba można polecić.
 2. A co to oznacza ? Jeśli na rynku samochodowym będzie 10 aut X po 25k pln i znajdzie się jeden co będzie chciał 18k pln to znaczy ,że innio mają obniżyć bo cena rynkowa spadła ? Co to jest cena handlowa?
 3. Ogólnie od dłuższego czasu jest tendencja do walenia cen z kosmosu. Ale to się za chwilę urwie ....
 4. Jeszcze trochę dźwięk się zmieni - musisz pograć min 50 h.
 5. [Hidden Content] Jego aukcja sprzed ponad 2 lat ...
 6. Możesz. 68 i 3.9 połączone równolegle. 33 i 39 uf tak samo
 7. [Hidden Content] Tu masz adres na elektrolity Premium Elko od Jantzena. [Hidden Content] Tutaj elektrolity Mundorf serii Plain. Reszta droższych to foliowe.
 8. Osobiście dałbym wszystkie elektrolity. Wygrzać. Ocenić zmiany. Ewentualnie próba podmiany 6,8 i dwóch 10uf na foliowe ale pojedynczo i za każdym razem wygrzać i ocenić. Ale to tylko moja propozycja. Zrobisz jak będziesz uważał.
 9. Tylko nie wszystko na raz jeśli chcesz wiedzieć co i jak wpływa na dźwięk. Możesz oczywiście wymienić wszystko ale końcowy efekt to za jakieś 50 h przy elektrolitach i że 150 przy foliowcach. Cewek i rezystora na razie nie ruszać.
 10. Do tego foty robione siekierą. Nie można dostrzec ważnych detali ...😆
 11. Ten to rozwalcuje każdego - 2300 W . 💀 Co ci ludzie mają w głowach ? Tylko miejsce na mózg ?
 12. Ale jakże sprawiedliwa - dla wszystkich. Nie piszę tu o śmierci bo akurat ta ze sprawiedliwością w naszym pojmowaniu ma niewiele wspólnego. tak dla odprężenia [Hidden Content]
 13. Witaj w klubie. Jedyna rzecz na tym świecie która dotyka nas wszystkich b/w na wszystko - starzenie się. Każdej chwili , w każdym miejscu , bez wyjątków.
 14. Elektrolity w zwrotnicy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.