Jump to content

Krzysieck

Użytkownicy
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

110 Dobry

Audiostereo

110

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

1407 profile views
 1. To tak nie działa. Odtwarzając płytę CD możesz za każdym razem dostać inny strumień 😉
 2. Tak, dopóki z 0 zostanie odczytane 0, a z 1 odczytane 1 i to we właściwym momencie to jest ok.
 3. No właśnie ma i to duże znaczenie. Sygnał elektryczny w kablu to nie idealny prostokąt, wręcz nawet może prostokąta nie przypominać.
 4. Oczywiście że zawsze się ktoś taki znajdzie. Jeśli dla Ciebie jest ok to nie ma tematu bo to Tobie się ma podobać. Też mam lampę i jeśli chodzi o kontur basu to daleko jej do tranzystora. Na szczęście moje kolumny mają konturowy bas i razem to się zgrywa. Niemniej jednak jeśli chodzi o bas to ja preferuję brzmienie tranzystora, w pozostałych aspektach już nie.
 5. Da się coś takiego uzyskać z Simply Italy? Wzmacniacze lampowe raczej mają przeciętny bas, jeśli chcesz lepszy to musisz wydać dużo więcej pieniędzy niż kosztuje Simply Italy.
 6. Masz całkowitą racię. + marża sklepu ~4k 😉
 7. Ależ ten wzmacniacz jest ogromny.. Szkoda że nie robią czarnego. Mocy na pewno my nie brakuje skoro ma 6par tranzystorów. Szkoda tylko że RCA nie są miedziane. Z tą kasę to super wzmacniacz. On w Chinach to z 5k PLN kosztuje, albo mniej.
 8. @pawel_luk1 Dziekuję Ci bardzo za tak obszerny opis. Napisz proszę z czym grał ten wzmacniacz.
 9. Aż miło przeczytać takie słowa. Zazwyczaj ludziska opisują technicznie co jest a czego nie ma, a zapominają o muzyce. Fajnie że napisałeś o tym wzmacniaczu bo ja się napaliłem na Chińczyka Kinki Studio MX 1 z opampami Sparkosa, a tu jest taki polski wzmacniacz który dobrze gra i nie ma problemów z gwarancją jak coś się dzieje. Ponoć producent oferuje nawet kalibrację po zmianie lamp. Chyba zajrzę do nich kiedyś pogadać i posłuchać. Ciepło się robi i wzmacniacz lampowy staje się ciut kłopotliwy.
 10. I jak wrażenia? To standardowa wersja czy były jakieś zmiany?
 11. Https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-lampowy-kt120-2x20w-dual-mono-sinusaudio-CID99-IDHEUYX.html
 12. Ale ja nie napisałem, że masz jej nie wytłumiać. Powinieneś wręcz tą ścianę wytłumić. I dobrze mówisz, że 30-50cm to już dla basu z tyłu było by bardzo dobrym wyciszeniem, ale gdzieś trzeba mieszkać a taka grubość to już zabierze sporo mieszkania. Stawianie ściany w mieszkaniu odradzam, gdyż mur który miałby szansę zatrzymać bas może spowodować zawalenie się podłogi ? Z kwadratowym pomieszczeniem problem jest taki że rozkład modów jest wybitnie kiepski bo są identyczne problematyczne częstotliwości od dwóch prostopadłych ścian. Trzeba wytłumiać dwie ściany, ale tak żeby nie prze
 13. Basu nie interesują pierwsze odbicia, nimi zajmujesz się dopiero powyżej częstotliwości Shroedera. Poniżej po prostu wytłumiasz dwie ściany obok siebie i sufit. Postaw dwie ścianki z karton gipsu wypełnione wełną 10-15cm, do tego pułapki basowe i pianka, albo wełna na sufit. Te ścianki muszą być przy ścianie i bez pustki powietrznej. Ustawienie diagonalne też pomoże. Wszystko możesz sobie policzyć tu (wpisz swoje wymiary): [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.