Jump to content

Dari

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przedzwonię do Was w przyszłym tygodniu. Powiedz tylko co myślisz o JBL 4307, bo te również poważnie rozważam.
 2. Po prostu lubię duże kolumny i nieco żal mi będzie przesiadać się na coś malutkiego. Jednak chętnie rozważę i mniejsze monitory. Podeślijcie proszę propozycje, do tej pory nigdy nie interesowałem się monitorami i kompletnie się na nich nie znam. Co do Heresy - czwórki to już niestety nie konstrukcja zamknięta, więc pewnie należałoby celować w model III, jak myślisz? Myślisz, że jest w takim razie sens wydawać 9tys na nowe 4307? Czemu 3drożne rozwiązania mogą nie sprawdzić się z lampą? Można wtedy myśleć o dwudrożnych 4306.
 3. Hej! Przy okazji remontu pojawiła się okazja wygospodarowania małego pokoiku wyłącznie do słuchania muzyki. Jednak wymusza to zmianę kolumn. Poradźcie na jakie modele zwrócić uwagę. Pokój 4,05 m x 2,65m wysokość około 2,7m. Wzmacniacz lampowy SE 12W na KT88. Muzyka - generalnie rozrywkowa, najczęściej rock, dość często hip-hop, pop z lat 80'-90'. Jednak czasem także ambitniejszy jazz. Budżet około 10tys. Pierwsza myśl - Klipsh Heresy (pytanie czy III, które teraz można dostać w bardzo dobrych cenach, czy IV, które zbierają świetne opinie). Ale może macie jakieś inne pomysły? Może coś od JBL w stylu 4307, czy siakiś Harbeth?
 4. Za cenę tej listwy i przewodu można kupić niezłe kolumny 😉 Znasz coś (tzn. listwę), którą warto kupić do CXN nie wydając takiej sumy?
 5. Czy ktoś z Kolegów modyfikował CXN v2, albo jakiś inny pokrewny sreamer? Jaki był efekt takiej modyfikacji?
 6. Czy tam w ogóle coś zmieniono? Z opisów wynika, że tylko kolor, no i nowy Stream Magic (który oczywiście używa się również z poprzednią wersją streamera).
 7. Gałeczka w CA jest kapitalna! A porównywałeś dźwięk CXNv2 i 50-AE bezpośrednio, bez użycia zewnętrznego DACa?
 8. Niedawno, przy okazji wyboru swojego streamera, wypytywałem o porównanie CA CXN v2, Pionieer N-50ae i Onkyo 6170. Według osób profesjonalnie zajmujących się sprzętem audio i akustyką, z którymi rozmawiałem najlepiej wypadał Cambridge, a najgorzej Pioneer. Oczywiście mowa była tylko i wyłącznie o jakości dźwięku. No i oczywiście polecali mi właśnie tą trójkę, mówiąc, że to najlepsze rozwiązania z tej półki cenowej.
 9. Jeśli chodzi o aplikację to jest jeszcze CA Connect. Jednak na ilość stacji wybór aplikacji nie będzie miał wpływu. Jeśli chodzi o pamięć stacji to w CXN jest tak samo.
 10. Dari

  Bodnar Audio

  Te znam, niestety tylko ze zdjęć, chętnie bym posłuchał.
 11. Dari

  Bodnar Audio

  Hej! Ja mam od miesiąca Basshorn 2. Grają również z lampą. Jaki Ty masz model? Nie kojarzę u Bodnara konstrukcji typu Bassreflex.
 12. Jak przywieziesz do mnie kolumny to nie ma problemu.
 13. Dari

  Winyl z Biedronki

  Gdyby ktoś z Trójmiasta chciał to mogę oddać nieodfoliowanego Iggiego Popa.
 14. Dari

  Wydania Japońskie.

  [Hidden Content] 😉😉😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.