Jump to content

Dari

Użytkownicy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak mam wydać 600zł na zworki, to wolę 1800zł na drugą parę kabli, jeśli efekt będzie zauważalnie lepszy.
 2. No właśnie dlatego pytam. Nie przejdzie się samemu każdej ścieżki tej krętej drogi. Stąd pytania. Zupełnie nie rozumiem Twojego cukierniczego stwierdzenia. Gdybym miał drugi zestaw kabli z odpowiednimi wtykami to bym to zrobił.
 3. No dobra, zabiliście mi ćwieka - kupować porządne zwory, czy bawić się w bi wire? Podpowiecie?
 4. Ja gram na Black Rhodium Samba.
 5. Jeśli ktoś się szybko zdecyduje to oddam kolumny za 5,5 tys (cena za jaką do tej pory je wystawiałem to 7 tys). Kolumny praktycznie nieużywane, a ich cena to 10tys zł, a więc do wyrwania za prawie 50% ceny. https://www.olx.pl/oferta/kolumny-bodnar-audio-basshorn-2-CID99-IDEn4Ij.html
 6. Nie masz problemu z drganiami subufera, które przenoszą się na kolumnę?
 7. To jeszcze jedno pytanie odnośnie Heresy. Jakich zworek używacie? Te fabryczne blaszki to pewnie o kant D. Ceny zworek są dość wysokie, zastanawiam się jakie wybrać, by nie płacić 2tys za taki drobiazg.
 8. Dokładnie jak mówisz. Do tej pory bałem się tej utraty basu (w tym modelu cieżko sobie na to pozwolić), a jednocześnie nie wiedziałem, czy w zamian dużo się zyska.
 9. Tak, dużo słyszałem takich głosów, choć zastanawia mnie dlaczego producent zaleca inne ustawienie. Na pewno odkręcę standy i potestuję.
 10. Pytanie do posiadaczy Heresy, którzy ustawiają te kolumny na podłodze. Używacie jakichś podstawek granitowych, mogą one coś wnieść? Heresy nie mają przecież kolców....
 11. Dzięki, byłem przekonany, że trzeba wydać więcej na sensowny mikrofon.
 12. Chłopie? Proszę, zachowajmy chociaż trochę kultury osobistej. I skąd wiesz, że nie zerknąłem? Akurat REW mam zainstalowany, ale zakładam że nie jest to jedyny program, a nawet do niego potrzebny jest też jakiś mikrofon, który będzie miał wpływ na pomiar...i o niego właśnie pytałem.
 13. Nie znam się na akustyce, więc nie będę radził (dla mnie to te wykresy wyglądają bardzo dobrze, czas pogłosu chyba nawet książkowy), ale zapytam czym robiłeś te pomiary? Sam bym się pobawił.
 14. Producent tak zaleca. A słuchanie ich to raczej tylko na targach.
 15. Na pewno lepsze są w wysokich tonach, których Bodnarom brakuje. Bas natomiast jest zupełnie inny, nie ma tej mocy (Bodnary miałem w wersji z aktywnymi wooferami i wzmacniaczami 400W), nie schodzi tak nisko, ale za to jest znacznie szybszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.