Jump to content

Yasior

Użytkownicy
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fakt, trochę słabo jak na doktora nauk leśnych, specjalistę od nietoperzy i „redaktora”...🙄. Ten byłby w sam raz do tego Grand Seiko👇😁.
 2. dCS Rossini, Vivaldi, Meitner MA1 V2, Brinkmann Nyquist.
 3. Bynajmniej 🙂. Byłem tylko zdziwiony mocnym stwierdzeniem „śmieciowo zbudowane klocki”, ale to co przeczytałem i zobaczyłem na zdjęciach - never Vitus...🙈. Dzięki za info, mam nadzieje, że klapki z oczu co niektórym spadną i przestaną wzdychać do tej marki, szczególnie za taaaaaaką cenę 😎.
 4. Proponuje przeczytać całość na FB o konstrukcji Vitus ku przestrodze - to jest jakiś dramat...🙈. Co to siła marketingu może wypromować...😎 [Hidden Content] P.S. Pardon właściciela wątku za off top...🙏
 5. @p0is0n Czy byłbyś uprzejmy wyjaśnić pojęcie „śmieciowo zbudowane klocki” a propos firmy Vitus. Dzięki
 6. Wiedziałem, że TAD Ci się spodoba...😎. Mnie Japończycy urzekli od pierwszych dźwięków... Możesz dCS Bartok grać jako pre, a końcówki proponuje spróbować: Luxman M900U, Pass Labs XS300, MBL 9011, Gryphon Mephisto/Colloseum/ Antilleon Evo, Soulution 711, Constellation Centaur II czy D’Agostino S250... Wybór jest trudny, ale TAD CR1TX to już musi mieć galaktyczne towarzystwo 😉. Powodzenia 👍
 7. Facet szuka podłogowek to zaproponowałem mój wybór, które słuchałem i wiem jak grają - preferencje muzyczne każdy ma inne...Osobiście wybrałbym CE1, które grają pięknie w każdym aspekcie, ale to są monitory 😎. Bredzisz jak zwykle dla samego bredzenia, bo Ty nie masz autorytetów, sam nim jesteś oczywiście, nihil novi...😎. Cóż, takiego Cię stworzyła matka natura, trzeba się z tym pogodzić, więc po katolicku Ci wybaczam 😉. Peace & love ✌️.
 8. Posłuchaj japońskich TAD Evolution One E1TX - to może być koniec poszukiwań...😎 Dla mnie to obecnie firma No1 jakiej ostatnio słuchałem. Japończycy sami robią przetworniki i obudowy - wszytko jest „in house” jak w zegarkach Patek Phillipe... 😉. W niemieckim czasopiśmie stereoplay (01.2021) są na szczycie piramidy prestiżu: dźwięku i wykonania. Śląski Audiostyl ma TAD w ofercie ( b. miła ekipa ).
 9. @Profi Studio16 Hz vs Magico to jak FSO Polonez vs Lexus 🙈😂. No masz fantazję, jestem pod wrażeniem...👍😎.
 10. Yasior

  System marzeń

  Relentless...😉😁.
 11. Kieruj się swoimi odczuciami, przyjemnością ze słuchania muzyki... Jeżeli myślisz o wydaniu dużych pieniędzy na audio, nie rób tego pochopnie, bo ból złego wyboru będzie bardzo nieprzyjemny, spokojnie podchodź do tematu, słuchaj i jeszcze raz słuchaj (najlepiej u siebie w domu) przed ostatecznym wyborem konfiguracji, pytaj w salonie o dobór komponentów do wybranych kolumn. I nie sugeruj się ostatecznie forum, bo to Ciebie ma to wszystko cieszyć i zadowalać, a nie czytelników audiostereo...😉. Powodzenia 🤘
 12. Nie interesuje mnie Voice, przekazałem tylko fakt medialny zmiany dystrybutora i swoje zdziwienie oddania tak dobrej marki jak Spendor z portfolio Nautilusa do konkurencji, ale to już problem/radość ( niepotrzebne skreślić) Roberta Sz. 😁.
 13. Z Nautilusem może i można nawiązać kontakt na odległość, ale już nie w sprawie marki Spendor LOL 😁
 14. Nowość dystrybucyjna 2021 😱 Krakowski Nautilus stracił angielską markę Spendor, którą przejęła firma Voice, a profil Facebook’owy Voice Audio zmienił nazwę na Spendor Audio Polska...😁. No tego po Robercie Sz. się nie spodziewałem w 2021...😎. [Hidden Content]
 15. To ładnie ktoś „dbał” o ten piec, że tyle kurzu tam jest nawet kiedy była zamknięta obudowa...👌. Chce Ci się babrać w takim wykopalisku bez oryginalnej dokumentacji technicznej, części i odpowiednich przyrządów aby prawidłowo zestroić integrę tak, aby grała jak pierwowzór... ❓🙂. To będzie tylko proteza, a nie powrót do oryginału, nie mówiąc już o kosztach, tym bardziej, że pisałeś, iż Duńczycy nie są zainteresowani, aby pomoc...🙄. Czarno to się widzę, ale powodzenia 😎.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.