Jump to content

Yasior

Użytkownicy
 • Content Count

  232
 • Joined

Community Reputation Całkowita

137 Dobry

Audiostereo

137

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego, masz dostęp administracyjny do każdego konta to możesz to sprawdzić. Nie mam ikony poczty na profilu to nie mogę wysłać nawet do administratora maila bo fizycznie jest to niemożliwe dlatego muszę pisać na forum🤦‍♂️. Jeżeli mam złośliwie zablokowaną pocztę to poproszę uokik o pomoc, aby red. naczelny portalu p. Olszewski ogarnął ludzi, którzy są moderatorami. pozdro
 2. Dokładnie, możesz mi odblokować możliwość pisania maili na moim profilu jako administrator czy jest cenzura, o której nie wiem ❓.
 3. I słusznie, bo pomyliłeś zakładki. W budżecie ~ 30 k to możesz sobie stereo zbudować od podstaw, a nie tzw. Hi End…😐 p.s. @plastik1989 czy możesz mi moderatorze odblokować pisanie maili w profilu…
 4. To od zawsze jest temat drażliwy dla wielu fanów audio...😎. Jedni wychwalają konstrukcje dzielone typu końcówka mocy, a najlepiej monobloki, inni integry... Czas płynie i konstruktorzy obecni też są coraz bardziej wyrafinowani w budowie konstrukcji zintegrowanych. Myśle, że już jest kilka konstrukcji, które spokojnie mogą konkurować z systemami dzielonymi - Diablo 300, ML 585, Pass int 250, McIntosh 12000, T+A PA3100, D’Agostino Momentum, Accu E-800 i pewnie jakieś inne, których nie znam. Można rzec: dzielonki bójcie się 😉
 5. AA zacna firma, niestety już R.I.P. 🙏
 6. Boję się tylko czy to nie będzie dźwiękowy „mezalians” z Twoim Mephisto...❓🙄. Weź dCS Vivaldi +zegar wzorcowy bo to RR (Rolls-Royce) DAC i będzie The End...😉.
 7. @Profi Zamów w uesej, posłuchaj, zrób recenzję, będziemy 👏. Cóż można Ci doradzić więcej Piotrek, recenzje same się bronią...😉.
 8. Czyli tworzył recenzję dla konkretnego klienta ( „będzie pan zadowolony” 😁) -obiektywizm zostawiajac za drzwiami...❓👌. Można i tak...😎.
 9. Przykro czytać to co piszesz, ale wszyscy w jakiś sposób zostali dotknięci, firmy audio też, niestety...😐. Nie zapowiada się lepiej, póki co...🙄.
 10. W Katowicach szefem sklepu Top Hi-Fi jest p. Radek, bardzo kompetentna i życzliwa osoba, zadzwoń i poproś o wypożyczenie za kaucją. O oddziale w Krk mam złe zdanie...
 11. Słuchaj muzyki tak jak lubisz i tak jak Tobie odpowiada, nie oglądaj się na towarzystwo, które lubi się puszyć i wzajemnie adorować w poczuciu swej wyjątkowości...😎.
 12. Nic nie zrozumiałeś 😁. Nie wykazuje, ze sprzedawca kłamie, wykazuje, ze sprzedawca nie mówi wszystkiego, a szczególnie rzeczy niewygodnych vide stary model w ofercie, Teraz zrozumiałeś ❓😎 Nic nie ma złego w takiej ofercie. Zło jest, że o tym się nie mówi bo tylko dociekliwy klient potrafi to wykazać, ze to model już poza produkcja i to powinno być powiedziane przez handlarza, ale po co przecież nieświadomy klient to skarb. Rozumiesz problem ❓ O to mi chodziło, o brak etyki w takim podejściu przez sprzedawców. Byleby się pozbyć starego modelu i nie generować s
 13. Tak, tak - prawda z ust sprzedawcy to jest ostatnia rzecz, którą chce powiedzieć, a najlepiej to półprawda...😉. Po co ktoś ma wiedzieć, że sklep chce się pozbyć starego modelu już nieprodukowanego, który tylko kurz zbiera i straty w sklepie generuje, przecież to takie nieistotne w sumie...😎. Ale to tylko przytyk z mojej strony, że to wykazałem, żeby coś wytknąć zdaniem sklepu, partnera audiostereo 🙂.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.