Jump to content

KALIBER

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Wypożycz Yaqina SD 33 A .
 2. Zdemontuj pokrywę i schowaj do szafy . 😌
 3. Dwie znakomite pozycje na szybko . Brian Bromberg - Wood CD . Brendan Perry - Ark CD i na Vinylu .
 4. Filtr subsoniczny włączony ? Jeżeli nie zapobiega , to przyczyn dużych wychyleń membran - falowania , może być wiele . Warto poczytać w sieci .
 5. Słucham , dużo słucham 😕 Chętnie bym poczytał jak sprawdza się w roli transportu . Druga sprawa , czy można jednocześnie wpiąć się do wzmacniacza z obu wyjść w cd .
 6. KALIBER

  Kto doradzi gramofon

  Masz zagwozdkę 😑 Warto czytać ludzi piszących tu od lat . Pozdrawiam .
 7. KALIBER

  Kto doradzi gramofon

  A jednak coś dają . Myślę że około 90% tematów założonych na forum odbiega od głównego zagadnienia , ale żeby zaraz zamęt ?🔑
 8. KALIBER

  Kto doradzi gramofon

  To nie wojenki a dyskusje , choć odbiegające niekiedy od głównego zagadnienia dające wiele dodatkowych informacji .
 9. KALIBER

  Kto doradzi gramofon

  Rochu swoją wiedzą dzieli się tu od co najmniej lat 15 , ale ty stary ramol jesteś i zaniki masz .😀 Pozdrawiam starą gwardię .
 10. Oj ciężko otrzymać odpowiedż , cienko w klubiku ale . Odświeżyłem znajomości , kilka telefonów i jutro będzie parka lamp 6H8C lata 60te . Pozdrawiam klubowiczów .
 11. Pewny jesteś ? zapytaj o płyty 🙂 Taki cytat . A tu żeby mi przyłożyć , bo myślał że ja złośliwie tak sobie piszę . Coś mi się wydaje , że jednak pre nie ma . Ale niech walczy dalej .
 12. Piszesz drogo a wydatki dopiero się zaczynają , dam ci radę , sprzedaj gramofon i zapomnij .
 13. KALIBER

  RPM 10 Carbon

  Ciesz się , nudą by wiało że hej 😀
 14. Grałem wiele lat temu tym modelem , straszne było słuchanie z małymi Xavian 125 czy z Focalem Profile , nie dało się ! Podłączyliśmy z kumplem tanie monitory Infinity Beta 20 , coś niesamowitego się stało , gładko szybko z wykopem i , im głośniej tym bardziej chciało się podkręcać gałkę wzmacniacza .😮
 15. Być może , ale ten model był / jest sporadycznie wystawiany , z racji tego być może trafić się zadbana sztuka . Napędzi dyńki 😀 Jest jeden , nie mój i nie znajomego .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.