Jump to content

KALIBER

Użytkownicy
 • Content Count

  493
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

510 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

2494 profile views
 1. Szarpnij się na Gryphona Tabu , młodszego braciszka Century , warto zaopatrzyć się w CD lub przetwornik z wyjściami symetrycznymi bo takowe wejścia Gryphon posiada .Rasmussen wiedział co buduje . Aha , stoi za piątaka .
 2. Chciałbym , ale nie mogę się doczekać komu , kawa na ławę !😃
 3. Trochę danych na temat wkładki . na podstawie testów elektrycznych i akustycznych Nagaoka twierdzi, że JT-555 oferuje „wydajność, która naprawdę zasługuje na miano„ rewolucyjnej ”.” Zgadzamy się. Wykrywa szczegóły, wyjaśnia i tak zwinnie, że wyłapuje harmoniczne zwykle tracone lub maskowane przez tańsze, choć znacznie droższe wkładki. Wadą jest to, że kiedy znikną, nie znajdziesz już wkładu. Mamy ich mniej niż 20, więc zwlekaj na własne ryzyko. Wspornik z czarnego włókna węglowego o bardzo dużej sztywności i bardzo niskiej masie efektywnej wiernie przekazuje najdelikatniejsze ruchy końców
 4. Taki ch.j jak słonia trąba !
 5. Tak , i nim dojdzie do szczepień , ludzie dostaną od tego pier...lca .
 6. Ciekawe kolumny Bardziej ciekawsza i zachęcajaca oferta sprzedającego na którą nikt nie zwrócił uwagi to Gryphon Tabu , za takie pieniążki jak najbardziej warty zainteresowania . [Hidden Content]
 7. Ja na stanie miałem Dragunowa SWD .
 8. Znaczy , nie zacina się .😁
 9. Sprawdzony sprzedawca , kupiłem dawniej trochę tego , nawet sekstety lamp mocy .👍
 10. Odsłuchując na sofie bez podstaw pod kolumnami , bas masuje dupsko , z podstawami , masuje o połowę mniej .😀
 11. Zakres nacisku jest w przedziale 1,1 - 1,5 optymalnie powinno być 1,3 .
 12. Miałem napisać mniejszy , napisałem większy .🙂
 13. Robisz błąd , tej wagi nie kładzie się na talerzu , za duży masz nacisk igły na płytę przy takim pomiarze . Płyta na talerz , waga przy talerzu tak by tacka wagi była na wysokości płyty , wtedy rób pomiar .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.