Jump to content

KALIBER

Użytkownicy
 • Posts

  1819
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1223 Audioholik

Audiostereo

483

Bocznica

740

Recent Profile Visitors

4823 profile views

KALIBER's Achievements

 1. W robalu zakupiłem podwójne wydanie The Police . Odsłuchałem pierwsza płytę , okey . Druga na tackę , zamknięcie , zakręcenie i!!! dobrze że stałem przy odtwarzaczu , straszny hurgot , zdążyłem spojrzeć na jeszcze kręcącą się płytę , i jej bicie , błyskawicznie wcisnąłem stop . Gdybym siedział w fotelu , zdążył się zorientować i zareagować , byłoby chyba po transporcie . Teraz reklamacja płyt w biedrze . Poinformowałem o problemie Panią przy kasie , poinformowana została szefowa . Po moim krótkim wyjaśnieniu w czym problem , natychmiast zostały mi zwrócone pieniążki . Brawo Biedronka ! 👍
 2. KALIBER

  Czar lampy 6SN7

  Podbijam temat . Czy ktoś słuchał tych lamp powyżej . Interesuje mnie ta z białym cokołem .
 3. Jeżeli DVD Harmana nie ma problemu z czytaniem płyt , lepiej zainwestować pieniądze w Daca . Harman ma wyjścia cyfrowe optyczne i coaxial , bez problemu podłączysz . Zamiast ładować tyle kasy w stare klamoty i jeszcze lampizować będziesz miał więcej zabawy i uciechy z Dac .
 4. Ludziki moje kochane , nie gniewajcie się . Jak ktoś chodzi na paluchach w koło gramofonu . i przeskakuje mu igła , najlepszym sposobem na uwolnienie się od takiego toru audio jest wzięcie go pod siekierkę na pieniaszek .
 5. Ja takiej jeszcze nie trafiłem . Wiem natomiast że sprzedawali takie na stadionie X lecia .
 6. I kupić wydania płyt z Nie prawda . tak , z pięknie wydaną 8-10 stronicową książeczką "nie kartką zgiętą na pół "z napisem "zagraniczna płyta polska cena " Więc nie wprowadzaj z Yayackiem ludzi w błąd .
 7. Chłopaki nie kupili w robalu od lat płyty . Lepiej może nie nagłaśniać .😀
 8. Z wyświetlaczem . [Hidden Content]# i bez wyświetlacza . [Hidden Content],+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=EAIaIQobChMIiuzT_on68QIVxdmyCh2qogV5EAQYAyABEgLesfD_BwE
 9. Tak nas kręcących winyle załatwili , igła niemal tyle co wkładka . Wytrzymałość igły w E-3 - 700-800 godż .
 10. Nie kupuj wkładek używanych od nieznajomych ! Proponuję zainteresować się nową wkładkę Goldring E-3 Violet Pre-amp z drugiej ręki , np Pro-ject DS + lub taniej phono-box DS .
 11. To może napisz dlaczego te wydania to badziew . Czegoś nowego może się dowiem .
 12. Warto , im więcej odsłuchasz tym więcej będziesz wiedział . Napisz jakie masz kolumny .
 13. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do salonu audio i posłuchanie droższych urządzeń . Zastanowić się potem , czy kręcić się wokół budżetówki , czy warto zaczekać - uzbierać i kupić używane audio z drugiej ręki klasy średniej . Moim zdaniem warto .
 14. Denon AE-720 może gra lepiej od 710 . Słuchałem u siebie przez miesiąc 720 , jak na budżetówkę całkiem przyzwoite granie . Z Arcama trafisz do tysiaka CD-73 , bardzo dobra maszynka .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.