Jump to content

KALIBER

Użytkownicy
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

376 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

1909 profile views
 1. Wypadałoby jeszcze dopytać autora tematu czy , jest cierpliwy , posiada zdolności manualne - obsłuży lutownicę .😔 Jak nie , to lepiej udać się do salonu audio i zakupić nowy gramofon , a może nawet z niego zrezygnować .
 2. Elac , początkowa cena była 8 , na wyprzedaży 4 . Ktoś słuchał tego modelu ? [Hidden Content]
 3. Poczytaj w tej zakładce temat Analogowe FAQ . Zwróć uwagę na posty Kolegi ahaja , gdzie pisze o Telefunkenach S-500 S600 i Thorensach . Większość tu przedstawionych gramofonów jest po prostu słaba .
 4. Ramię czyszczące płytę przy odtwarzaniu , można różne dokupić osobno . Są gramofony ładne dla oka , z graniem bywa już różnie .
 5. Telefunken S-600 , cichy napęd , zawieszenie na sprężynach , ciężki talerz 2,7kg , bardzo dobre ramię AS-212 przyjmujące wiele wkładek , przy odpowiednim dobraniu i zainwestowaniu w Pre-amp można śmiało łączyć z audio wyższej klasy . Ten z aukcji wygląda na bardzo zadbany egzemplarz , ale wskazane by pojechać i dokładnie sprawdzić , gramofon na lata !
 6. Może się przyda recenzja .
 7. KALIBER

  Wasze ustroje.

  Książki nie , wyniosłem kilka dużych pudeł na strych , nie mam problemów z akustyką .
 8. KALIBER

  Wasze ustroje.

  Trzeba dokupić , ale zrobione muszą być wg mojego pomysłu , więc na specjalne zamówienie .😃
 9. KALIBER

  Wasze ustroje.

  Ale półek brak .🙂
 10. KALIBER

  Wasze ustroje.

  Winyle zostaną jak jest , wygodniej się przeszukuje jakoś tak . Wiem o co idzie , wsunięte - wysunięte tak było , upchane jest koło 250szt i brak miejsca Rozglądam się za wiszącymi o wymiarach wys 100-110cm i szer 60-80cm w miejsca za kolumnami , jak widać na foto . Muszę przenieść z 80 szt z innego pomieszczenia , trochę dokupić i ustawić w ten sposób . Znowu słaba fotka .
 11. KALIBER

  Wasze ustroje.

  Takie skromne ustroiki grające , sorry za niskiej jakości foto .
 12. Będę licytował ! 😁 [Hidden Content]
 13. Chyba sąsiedzi bardziej doradzą .
 14. KALIBER

  Wasze ustroje.

  W odróżnieniu do ciebie ja mam wyobrażnię patrząc na foto , ty jesteś jeszcze w lesie by się wypowiadać w tej kwestii , co najwyżej stać cię na strojenie głupich min . . Dobry masz system , szkoda byłoby zmarnować brzmienie . Zaproponuj żonie wybór koloru ,i że ty będziesz prał . 😁 Żartuję trochę oczywiście , i rozumiem . Pozdrówko .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.