Jump to content

Margol

Użytkownicy
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetny wybór. Dużo przyjemnych chwil przy muzyce!
 2. C7 to w Polsce bardzo niedoceniany głośnik. Zaprojektowany w malutkiej Alanowej sypialence,gra doskonale w małych pomieszczeniach,ale jest to głośnik,któremu na górze z pewnością brak wykończenia. To może być cecha,która przeszkadza,bo tworzy wrażenie grania syropowatego i zamulonego. Poza tym wspaniały Harbeth,nikt w Polsce chyba nie posiada wersji Anniversary,bo wspaniały dystrybutor,którego Shaw powinien wywalić na zbity pysk,nie zamówił ani jednej pary. Powód?”bo się nie sprzedają” Trudno żeby się sprzedawały,skoro ich nie ma....
 3. W Bristolu Alan wystawił P3 XD w moim ulubionym kolorze rosewood. Stały na HiFi Racks,opisów brzmienia-brak 🙂
 4. Piękna robota,tam przez moment widać jeszcze gotowe standy do P3. Wyglądają jak Tonträger
 5. Każdy nowy użytkownik Harbeths musi przez to przejść 🙂 Zrozumiała sprawa,ciekawość,tym bardziej że Harbeth pięknie kładzie fornir. Najlepiej użyć do tego magnesu,nie będzie strat,reszta to ryzyko. Natomiast jak już się oczy nacieszy,to założyć i zapomnieć,ten głośnik projektowany jest z założonymi ramkami i tak ma grać. Po latach doświadczeń i przekory,dziś wiem,że Alan ma rację,ma grać w skarpetach. W moim odczuciu dźwięk staje się wówczas tak spójny,jakby grały głośniki współosiowe.
 6. Zazdroszczę tych momentów odkrywania muzykalności Harbeths,niezapomniane chwile.
 7. Ikea Oddvar na początek,tylko odkręć blaty. Masz wtedy sosnowy ażur,koszt ok 90 pln za dwie sztuki. Tonträger kosztują 1000€ bagatela.
 8. Tak. Słuchałem Hl2 SHL5,oraz SHL5Plus
 9. Shaw też tak uważa,ale jest grupa Harbeciarzy,którzy chcą mieć,no to im dał 🙂
 10. Tak zmienili,sytuacja jest opisana przez Alana na HUG,to dalej są piękne WBT,tylko inny model,tamte po prostu się skończyły.Alan opisywał tę sprawę w kontekście serii Anniversary,po prostu Harbeth jest za malutkim producentem,żeby narzucać WBT jakieś warunki.Skończyły się jedne,zaczęły się drugie,ale to nadal są wspaniałe WBT.Ciesz się pięknymi paczkami.
 11. Przecież masz tam piękne,jubileuszowe WBT Nextgen. Nie ma co narzekać,piękna jubilerska robota 🙂
 12. Dlaczego po prostu nie dokupisz kartu phono do Accu? Może to najlepsza droga?
 13. Nie inaczej pracuje Shaw,po etapie pracy za biurkiem,bierze głośniki pod pachę i zamyka się w swojej wiekowej stodole na voicing. Gdyby jafi choć raz poczytał,to czym Alan bezproblemowo dzieli się w sieci,to by to wiedział. Komputer i pomiary,to tylko jeden z etapów,bardzo ważny,ale tylko składowy. Widzisz Shaw jest w tej komfortowej sytuacji,że może sobie porównać swoje Ls3/5a do swoich P3 i jak sam napisał,po zrobieniu tych porównań,wnioski dla tych pierwszych nie są zbyt łaskawe. Może dlatego,przy bezpośrednim porównaniu,wielu recenzentów stwierdza,że P3 to jednak spory krok naprzód.
 14. Skonstruowałeś coś nasz drogi jafi?jakiś zespół głośnikowy,wzmacniacz,czy inny obwód elektroniczny? Masz wiedzę w jakich warunkach pracuje Shaw?
 15. Tak się gada z branżystami. Za ignora dziękuję-uff nareszcie. Nikt tu nikogo nie szkaluje,popełniliśmy dygresję na temat Ls3/5a i pan branżysta zmartwił się o swoje interesy,jak pisałem-niepotrzebnie,każdy sobie znajdzie miejsce. Piszemy jednak o faktach,które kogoś tam uwierają. Nic mi do tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.