Jump to content

Margol

Użytkownicy
 • Content Count

  514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

320 Bardzo dobry

About Margol

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz świetny głośnik i nie daj sobie wmówić,że jest inaczej. Z dłuuugiej perspektywy czasu kompletnie nie rozumiem,po co Alan w nim grzebał,5plus to już nie to....
 2. No i co?jak Ty osądzisz,że jest dobre to jest dobre a jak że szajs to szajs? Co niby z tego oceniania ma wynikać,oprócz tego,że sobie czegoś posłuchałeś? Mieścisz się ze swoim ego w jednym pokoju?
 3. Nigdy nie słyszałem p1000 ale czytałem,że pre must have. Co do ARC, to od 75 bym zaczął i poszedł wyżej. Słuchałem tego: [Hidden Content]
 4. Idź Ty chłopie wygadywać te swoje prawdy objawione gdzieś indziej. Już wszystkich przekonałeś,że najlepszy dźwięk na ziemi jest z JBL i możesz w poczuciu spełnionego obowiązku zaprzestać trollowania bardzo fajnego wątku.
 5. Pięknie to wygląda. Która to wersja shl?
 6. Ja miałem w domu:300XS,300F,P660 i S600. To co Ty chcesz ze mną o jakichś faktach rozmawiać? Miałeś i masz XS,to co tam chcesz dukać o 300F? Jesteś zwykłym gawędziarzem jakich w ineternetach jest na kopy. Baju baj panie endy.
 7. Jedyny argument jaki podałeś za XS,to szeroka paleta tanich lamp do wymiany. Także ten kolego bujać to my a nie nas. Oczywiscie 300F widziałeś tylko na obrazku.
 8. Na tanich lampach typu Sovtek XS gra...tanio. Wiem bo miałem. Drogie NOSy do tego malucha kosztują bardzo konkretne pieniądze. Wystarczy pooglądać ceny Brimarów,Marconi,czy Amperxów i pojawia się zimny pot na plecach. Wersja F ma stockowo włożone bardzo dobre lampy,są cholernie długowieczne i tanie jak barszcz. Nie powodują także u człowieka kompulsywnego stanu swędzenia w żonglowaniu lampami. Nie mamy także dyskomfortu ,że jak akurat nie słuchamy,to mamy poczucie,że palimy pieniądze. 300F jest też zdecydowanie cichszy i gra dynamiczniej od wersji XS. Właściciele XS zazwyczaj alergicznie reagują na taki zarzut,ale oni w 99,99% nie mieli wersji 300F.
 9. Nie kupuj lamp z Nautilusa,po pierwsze notorycznie nie mają 17ew8 a po wtóre za cenę jednej lampy u nich, bez problemu kupisz nierozpakowywaną kwadrę.
 10. I masz rację a WP nie ma w takim razie Harbethow,tylko głośniki w ich budzie z Radialem. Tam jest jeszcze ciekawy myk z podstawkami,też są chyba droższe od głośników. Paranoja 🙂 Przy projektowaniu modelu 40,Alan korzystał z pomocy Dereka Hughes’a. To jest optymalny projekt i grzebanie w zwrotnicy powoduje,że nic z niego nie pozostaje. To jest system naczyń połączonych,oryginalna zwrotka ma obliczenia biorące pod uwagę grające budy Harbethów,to nie jest dobry pomysł.
 11. Skąd ta informacja?Nigdy nie słyszałem,żeby Alan coś takiego robił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.