Jump to content

Kujass_jaw

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 2nd hand RA1592 faktycznie niedostępny lub w cenie nowego -10% wartości. A coś z dostępnych używanych, jakie konstrukcje były bardzo udane?
 2. Panowie, poszukuję wzmacniacz do B&W CM6 S2. Na co warto zwrócić uwagę w ofercie Rotela? Interesuje mnie Klasa A lub A/B maks. 2nd hand mile widziany (maks. 10 lat), może być nowy.
 3. Po fuzji z Denonem, Marantz przestał dobrze grać? 🙂
 4. Dzięki za odpowiedź @Top Hi-Fi & Video Design, a jak to ma się do Marantza?
 5. @Top Hi-Fi & Video Design 1. Co ciekawego proponujecie do monitorów CM6 S2 z obecnej oferty? 2. Jaki wzmacniacz dobrze sprawdzał się ówcześnie, gdy kolumny były w Waszej ofercie? 3. Czy oficjalne standy były sensowne, czy proponujecie jakąś alternatywę dla CM6 s2? Aktualnie posiadam Marantza 7005. Słyszałem, że są wydajne prądowo (?) miałem okazję posłuchać na nim już leciwe CM1 S1 i grało zaskakująco nieźle. CM6 S2 w teorii powinny być łatwiejsze w napędzeniu, jak to zagra z Marantzem?
 6. Panowie, nie ma o czym dyskutować. Kupcie projektor, rzućcie na ścianę 50", 65", 80", 100" i 120". Zobaczycie przy którym będziecie chcieli spędzić czas. Oglądanie piłki nożnej. gdy Lewandowski biega po salonie, a nie w ramce telewizora - jest nie do opisania. Granie w Tekkena, gdy sam King ma 80 cm wysokości.. Oglądanie Blade runnera, gdy kadrowana jest przepaść - w przypadku 120" jest to 260 cm dziura w waszej ścianie w salonie.... Wpadacie w tę otchłań. Ekran powinien być jak największy i dopasowany do Waszych pomieszczeń. Czy 120" ma sens, jeśli macie 2 metry do ekranu? Nie. 3,7-
 7. Właśnie to jest jakiś żart, audio voodoo. Zaraz ktoś napisze, że w przez kabel HDMI 1.0 uzyska lepszą jakość niż 2.0, ponieważ może być źle zaimplementowany :D. What the hell. Dzisiaj najlepszym przekaźnikiem (kablem) do przesyłu cyfry jest HDMI. Następnie USB. Na duże odległości HDMI hybrydowe, zbudowane z wykorzystaniem optyki. Spdif to muzeum! Macie drogie odtwarzacze audio i zabijacie ich jakość używając toslinków. Paranoja. Słucham :D?
 8. Wyjaśnij proszę co oznacza źle zaimplementowane USB w DACu.
 9. Spdif to maks. 24 bity i 192khz. Przez USB 32 bity i 384khz.
 10. 120" ekran + projektor 4K epsona. Odległości od obrazu 3,7m. Mogę pomniejszyć obraz do 100", ale wolę oglądać na 120". Odkąd mam projektor, nie potrafię patrzeć na obraz typu 50-60". Czuję się, jakbym patrzył na jakiegoś PIP'a. Więc zgadzam się z przedmówcą. Jeśli chcesz kinowych wrażeń, obraz powinien być duży.
 11. Mnóstwo osób napisało, że Malina + HiFiBerry gra lepiej niż bez nakładki. Dla mnie jest to duży question mark, ponieważ HiFiBerry wysyła cyfrę po skansenie technologicznym, jakim jest Spdif (nieaktualizowany od 15? 20 lat?). Przez USB można dostarczyć znacznie bogatsze źródło niż po Spdif. Więc po co ta nakładka?
 12. Chcę używać maliny jako odtwarzacza, który dostarczy do Marantza PM7005 muzykę z Tidala + DSD. Wzmacniacz ma wbudowanego Daca, ma też Spdif. Kiedy wpinam się przez Macbooka Pro 13" (2017), uzyskuję 32bity i 192khz. Jak to jest, że malina Pi 4 gra gorzej przez USB niż nakładka HiFiBerry przez Spdif? Spdif to maks. 24 bity i 192khz. Przez USB można spokojnie polecieć 32 bity i 384khz. Różnica jest ogromna.
 13. Jak sprawdza się Raspberry do filmów 4K/60hz? Zadziała jako klient do PLEXa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.