Jump to content

Andrzej1970

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli zwrotnica została bez zmian? 450 zrobiłem na daytonach ale 850 kusi wyżej😀. Dzięki za info.
 2. Jedni fantazjują i teoretyzują a inni już dawno słuchają. Porównywanie głośników 220 za pare do tych 1400 za pare? Jak zamontujesz Morele to daj znać. Chętnie przeczytam o twoich wrażeniach. I nie tylko ja zapewne.😜
 3. [Hidden Content] A co do rzedu to nie mam pojecia w tym temacie.
 4. Nie zajmuję się zawodowo elektroniką więc nic nie mierzyłem. Opisuję tylko to co słyszałem przed i po. Cała filozofia bez pomiarów. Chcesz pomóc to pomierz i daj gotową receptę. Napewno ktoś skorzysta. Ja skorzystałem z tego co ktoś podpowiedział i jestem zadowolony.
 5. Na prośbę kolegi stench opiszę moją przeróbkę Dali 450. Skorzystałem oczywiście z podpowiedzi kolegów w temacie "Na co wymienić dali 450". Po modyfikacji jest rewelacyjnie w stosunku do oryginału. Kondy wymienione 1:1 na AUDYN CAP Q4 33,00 uF 400V (średnie tony), Mundorf MCap EVO OIL 5,6uF / 3% / 450V (wysokie tony). Rezystor 22 Ohm bocznikujący twiter usunięty. Rezystor szeregowy 1,8 Ohm na linii twitera wymieniony na SUPERES 10W 1,00 Ohm bezindukcyjny 1R0. Rezystor równoległy na średnich wymieniony na SUPERES 10W 5,60 Ohm bezindukcyjny 5R6. No i oczywiście rewelacyjny Dayton Audio DC28F-8 1
 6. Ja wstawiłem Daytony i jest rewelacyjnie. A po wymianie gratów na zwrotnicy jest już turbo rewelacyjnie.
 7. Witam. Nie brałem udziału w dyskusji ale przerobiłem 450-tki zgodnie z radami i jest super. To nie te same kolumny. Te Daytony są faktycznie super. Dzięki wielkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.