Jump to content

CivisRK

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobacz tą propozycję NAD C326BEE za 1000 zł, wiem przekracza twój budżet ale warto rozważyć [Hidden Content]
 2. CivisRK

  Wydania Japońskie.

  Możesz napisać które wydanie.
 3. CivisRK

  Wydania Japońskie.

  Do mnie też jedzie z Japonii DIRE STRAITS - BROTHERS IN ARMS- SHM-CD, porównam z europejskim wydaniem z 1996 roku.
 4. CivisRK

  Wydania Japońskie.

  Teraz mamy do wyboru różne możliwości słuchania muzyki i rynek w końcu się ustabilizuje i każdy znajdzie coś dla siebie. Słuchacze smartfonowi zostaną przy streamingu, słuchacze analogowi przy winylach, ci co lubią wygodę i nośnik fizyczny zostaną przy CD. Dla każdego coś innego do wyboru, ja lubię mieć fizyczny nośnik który mogę postawić na półce, przeglądać zawartość pudełka i co najważniejsze płyta jest moja a nie wypożyczony plik z muzyką. Jakość nie mogę się przekonać do kupna pliku z muzyką, odpycha mnie brak fizycznego nośnika, puki co kupuję tylko i wyłącznie płyty CD tak długo jak to będzie możliwe i mam nadzieję że nośniki nie wyginie.
 5. Na razie będę używał CHORD CLEARWAY, ale nie wykluczam dalszych poszukiwań, Cardasa 101 też mi polecano zamiast CHORD CLEARWAY. Kimber 4TC musiałbym wypożyczyć bo cena dość wysoka ale to temat na przyszłość. Po wakacjach pomyślę nad kablami.
 6. Coaxial na płycie głównej nie widziałem, jest natomiast karta dźwiękowa która posiada coaxial i optyka [Hidden Content] i trzeba zbudować mały komputer na bazie płyty ITX. Tu masz link do przykładowej obudowy ITX [Hidden Content] Problem z dźwiękiem z komputera to wyeliminowanie szumów i zniekształceń które generuje sam komputer szczególnie zasilacz komputera, dlatego najlepiej jak sama karta dźwiękowa będzie ekranowana.
 7. Moja płyta główna posiada wyjście optyczne i muszę potwierdzić słabą jakość dźwięku, oczywiście można zbudować mały bezgłośny komputer na bazie płyty głównej ITX i wsadzić porządną kartę dźwiękowa z wyścigiem cyfrowym.
 8. Witam ponownie. Od tygodnia testuję CHORD CLEARWAY i muszę przyznać że kabel bardzo dobrze wpisuje się w mój system, można powiedzieć że jest "przezroczysty lub neutralny" żadne pasmo nie góruje wszystko jest wyrównane. Muszę przyznać wyższość CHORD CLEARWAY nad Suprą PLY 3.4. Kable głośnikowe MRS 800 można spokojnie kupić np na Alledrogo [Hidden Content]
 9. Zakładam że nie miałeś w/w zestawu a ja miałem i rozumiem autora tematu, wzmacniacz do wymiany.
 10. To nie ma sensu wymienić A-30 na inny budżetowy wzmacniacz w kwocie 1500 zł.
 11. Miałem taki sam zestaw i mieniłem wszystko, ja bym na twoim miejscu celował w NAD C356 BEE który świetnie zgrywa się z Opalami 20 lub Cambridge Audio CXA60 oba wzmacniacze kupisz w granicy 2,5 tys. Nie kupuj Marantz pm6006 ani Pioneer a40 oraz Yamaha as-501 bo zamienisz siekierkę na kijek.
 12. Stanowczo odradzam jakikolwiek amplituner, skup się na wzmacniaczu zupełnie inne brzmienie. Poczytaj test Pioneer SX-N30AE [Hidden Content],pioneer-sx-n30ae.html
 13. Trzeba posłuchać osobiście, musisz się wybrać do salonu audio lub jak masz blisko do Jarocina do Pylon Audio tam mają pokój odsłuchowy i sam ocenisz które Ci pasują. Melodika bl 40 nie słuchałem.
 14. Ja miałem Opale 20 i na 18 m2 basu mi nie brakowało, Opali 23 nie słuchałem proponuje odsłuch w sklepie będziesz miał porównanie.
 15. Tylko nie Pylon Pearl, słuchałem i odradzam, zdecydowanie Opal 20 zupełnie inne granie. Opale używałem przez rok i uważam że to bardzo dobra kolumna w cenie 1500 za komplet., świetnie wykonana kolumna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.