Jump to content

Niepokorny

Użytkownicy
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

175 Dobry

Audiostereo

81

Bocznica

94

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Kolumny: PMC Twenty 5.26 System: Rogue Cronus Magnum, Naim Nap 250 Dr Naim Nac N272 Kable: Set Harmonixa, Naim Nac A5, Albedo Geo, Oppo 103 Eu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na OLX ktoś sprzedaje SN3 Hicapa i ND5 Xs2. Niestety linka sie tu nie da wkleić..
 2. Czy fotografice podobnież jak w audio drogi kolego możemy znaleźć szereg opinii o nieprzejednanym wpływie użytych w aparacie baterii czyli zasilania na jakość zdjęć..? 🧐 Nie... Oo.. jaka szkoda 😄
 3. O ile sie nie mylę to zbudowanie Snaxo zleca się w Naimie i jest uzależnione od modelu kolumn i końcówek Nap 250, Nap 300, 135.. w różnych ilościach i konfiguracjach jakie mają grać.. np 2x Nap 250 + Nap 300 Dr etc.. Do Snaxo można oczywiście dodać SuperCap 💰😄🙈 Never Fucken Ending Story..
 4. SN Olympic mają bardzo dobre opinie wśród właścicieli Naima.. oraz ich że recenzentów rownież. Niektóre Kudos podobnie jak Naim Ovator i Audiovector w przeciwieństwie do Sonus Faber i reszty kolumn pasywnych mają możliwość pracy w trybie aktywnym z pominięciem wewnętrznej wbudowanej w kolumnie zwrotnicy. Odpowiednio dobrana Zewnętrzna zwrotnica Naim Snaxo, Linn Extrakt lub Devialet w połączeniu z ww kolumnami gra wówczas na upełnie innnym poziomie niż pasywna większość kolumn. To kusi..
 5. Od dłuższego czasu poluję na Kudos Titan 606 lub 707 ale nie dość że bryndza na wtórnym to jeszcze to mega drogie.. Więc pewnie skończy sie to na Sonus Faber Olympica Nowa 3 w podobnej cenie co Kudos i przynajmniej nie będzie później problemu z ewentualną odsprzedażą..
 6. @Kacper525 Czy NDX zamieniłeś na NDX2 w sklepie za dopłatą czy NDXa na wtórnym po prostu sprzedałeś? No i na czym Ty teraz grał będziesz.?😉 Co okazało się bardziejsze od Kudasa?
 7. Jak tam sie sprawdzają kabelki ?? Skrobnij coś.. Zadowolonyś ?
 8. Najlepiej z tej samej Serii, cena około 2k. Harmonixy to bardzo przyjemne kabelki. Napewno będziesz z nich zadowolony.
 9. Rzadko spotykane w Polsce kolumny to i Klubik „tyci”.. Czy ktoś tu ma Titan 606 ?
 10. Taa.. „uczciwość” powiadasz.. Mój pierwszy Naim model Xs2 kupiony wiosną 2014r oczywiście z rynku wtórnego. Jakież było moje zdziwienie gdy w komplecie dokumentów znalazłem FV na nazwisko Filipa K recenzenta z AV. Kupując Xs sugerowałem się tego pana testem z jesieni 2013r..😁 w którym pisał że wzmak taki zajefajny że zostawia go sobie na dłużej.. A po 5 miesiącach od testu byłem jego 3 właścicielem.. Nawet nr Seryjny mojego Xs2 zgadzał się z tym z galerii testu. Kupiłem go pamiętam za 5k a nowy kosztował chyba około 10k. To teraz pomyśl jaka cena była na FV pana recenzenta by op
 11. Raz kiedyś pożyczyłem do „świadomego testu” nowego Supernaita2 i Nigdy.. powtarzam NIGDY Więcej tego błędu nie powtórzę. Supernait wrócił z testów w stanie paskudnym. Wyznaję przeciwną do twojej logikę.: Chcesz potestować sprzęt to zapraszam do sklepu który na straty i demo może sobie pozwolić..😉 Gdy sprzęt się spodoba a chcesz zaoszczędzić lub poprostu Nie stać cię na nowy to rynek wtórny czeka..
 12. 💰💰💰😎 Zazdraszczam
 13. Czekaj, czekaj..gdy już sklep będzie miał XPS Dr na wynajem to tej używki dawno nie będzie. Polska HiFiGiełda ugina się od używek Naima entry level..ale nigdy od zasilaczy tak jak sam zauważyłeś w swoim poście. No chyba że wolisz kupić nówkę sztukę ze sklepu po aktualnym kursie funta, cenach na rok 2021 i dodatkowym Cle bo UK już poza UE..😉
 14. Pany.. Ktoś używa kabli Witch Hat Audio, np głośnikowych Phantom ? Firma lubi sie z Naimem pod niego robi swoje przewody Burndy itp
 15. Warto panie Kolego oj zdecydowanie Warto 👍👍 Poprawia się naprawdę WSZYSTKO na hifi giełdzie jest jeden w przyzwoitej cenie i chyba krajowy..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.