Jump to content

Światowit

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny
  1. Miałem IMG stageline na dwóch UCD400 dualmono.Świetne granie za śmiesznie niską cenę. Ale monobloki na ICE1200as1 to już zupełnie inna liga.
  2. Impedancja NCore Nc500 i Icepower1200 jest raczej inna więc efekt finalny będzie się mocno różnić,znając oczywiście zero jedynkowe dopasowanie pasywki.
  3. Z khozmo jest dobrze dopóki nie podłączysz dobrego pre lampowego. Temat ćwiczyłem i nie ma powrotu do khozmo. Dobre pre lampowe (mam na myśli "ciche" bez brumienia czy jakiś wyraźnych szumów) z tym modułem to wręcz petarda, piękne analogowe granie z dociążeniem na średnicy a jednocześnie soczystym, szybkim basem. Pre należy dobrać pod własne upodobania. Nie będzie może tanio (jak w przypadku samego modułu) ale jeśli ma być naprawdę dobrze w zamian dostaniemy brzmienie za jakie niektórzy płacą dziesiątki - jak nie setki tysięcy PLN. Khozmo nie działa dobrze ze wszystkimi końcówkami.
  4. Potwierdzam że z pasywką gra bardzo dobrze. U mnie z Khozmo 10 kohm
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.