Jump to content

BartiP20

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dobra to postaram się załatwić i podlaczyć kolumny pod jakiś inny ampli. Jak narazie to bardzo dziękuję za pomoc 😄
  2. Szum jest w miarę głośny i słyszalny podczas słuchania w miejscu odsłuchu, a gdy przyłoże ucho do kopułek w jednej i drugiej kolumnie jest już głośniejszy od reszty pasma. Zapomniałem wspomnieć że problem pojawił się z dnia na dzień dlatego jestem zaniepokojony. Nie mam niestety takiej możliwości jak narazie. Nie wspomniałem też o tym że zestaw jest spięty budżetowymi kablami 2,5mm2 z OBI nie wiem czy to może w jakiś sposób wpłynąć na ten problem ale może jednak okaże się pomocne.
  3. Witam, Pozdrawiam użytkowników forum, ja jestem tu nowy i mam pewien problem, posiadam kolumny magnat monitor supreme 1002 i denona avr540bt. Mianowicie podczas słuchania muzyki z kopułek wysokotonowych wydostaje się coś na kształt szumu lub syczenia, wiem że te tematy były już poruszane w internecie ale opisują problem gdy szum występuje z tą samą głośnością a u mnie wraz ze wzrostem głośności wzrasta głośność szumu. Testowałem już każde źródło i problem występuje tak samo na każdym zródle, w temacie jestem zielony więc jakby ktoś umiał pomoc to będę zobowiązany
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.