Jump to content

Pan tu nie stał

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pan tu nie stał's Achievements

  1. Sorry! Zasugerowałem się nazwa ? jeśli ktoś przeczyta i na radę to proszę info na PW.
  2. Bl4ck, może źle napisałem, nie chodzi o to że zrzucam winę na shield. Staram się dojść do tego co może być problemem i czy ktoś się z podobnym spotkał, i czy ewentualnie znalazł rozwiązanie. Pisząc że chciałem 'wyrzucić' miałem na myśli początkowe rozczarowanie faktem, że po pierwszym podłączeniu tarczy miałem totalny problem nie tylko z dekodowaniem dźwięku w Kodi ale i Netflix. Początkowo myślałem że to tarcza i po przetestowaniu wszystkich kombinacji ustawień zrezygnowałem i w ramach finalnej próby zrestetowalem wszystko - jak ręką odjął na defaultowych ustawieniach (poza Kodi, które wymagało konfiguracji). Po 2 miesiącach to samo tylko ze względu na fakt że czasowo dłużej wyszłoby skonfigurowanie tarczy i Kodi, zrestetowalem tylko ampli i znów wszystko wróciło do normy. Konkluzja i pierwotne pytanie brzmiało: czy ktoś używa takiej kombinacji jesli chodzi o sprzęt i uświadczył podobnych problemów, lub takich samych przy innym ampli? Pisze na szybko się nam nadzieję że jest trochę jaśniej ?
  3. Witam, czy ktoś korzysta z shield pro 2019 i ma problem z odtwarzaniem dźwięku przestrzennego? Jak tylko kupiłem to myślałem że wyrzucę przez okno. Próbowałem wielu sposobów z forów polsko i angielskojęzycznych. To samo z ustawieniami Kodi. Po czym...zrestetowalem ampli, tv i shield do ustawień fabrycznych i poszło, 5.1 w Netflix (btw bezpośrednio z tv obraz wydaje się lepszy niż z shield - skalowanie?), i w Kodi. Byłem bardziej niż zadowolony. Minęły 2 miesiące i znów ten sam problem z dźwiękiem, mimo że nie zmieniałem ustawień. Reset ampli znów pomógł. Jestem sam czy może to notoryczne? Nie wykluczam że całkiem przez przypadek zmieniłem w ustawieniach ampli ale to raczej mało prawdopodobne. Ampli NAD 758 V3.
  4. Aż dziwne że na ten sztuczny trolling ktoś się łapie i wywiązała się taka dyskusja. To taka obserwacja postronnego czytacza forum nie mającego polotu do hi fi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.