Jump to content

Seweryn

Użytkownicy
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co widać akkus miał taki model ale zapewne te które chodzą Ci po głowie mają inny tweter i układ. Być może jest to jakaś wersja na życzenie klienta bo czasem chyba coś takiego wypuszczali ale musisz dopytac.
 2. Może wystarczy zadzwonić i zapytać ? Co tam za lampę masz ? Nie jestem zwolennikiem wzmacniaczy lampowych ale bardzo często mam okazje wypożyczyć coś ciekawego od kolegi po sąsiedzku. Najbardziej miśkowato i z dużym luzem zagrał WT 40. Zresztą w innych zestawach tez dawał dużo ciepła. Był też audioresearch VT 50 na kt88. Pierwszy raz w tej lidze spotkałem tak dobrze grającego lampowca. Z kolei VT60 też na kt88, którego miałem niedawno zagrał podobnie jak poprzednik lecz z większa iloscią dołu ale nie powiedziałbym żeby było kluskowato.
 3. Fajne skrzynki, co to za fornir z jednego liścia jeśli można wiedzieć ?
 4. To samo sugerowałem koledze. Cena bardzo dobra :)
 5. Posłuchać zawsze możesz to nic nie kosztuje. Miałem przez jakiś czas 3WC trolesa i nadal uważam, że to fajny projekt w swojej cenie ale niestety jak pisze raven to całkowicie inna liga. Akurat miałem obie konstrukcje jednocześnie i mogłem je porównać bezpośrednio. Obok oczywiście popularny zephyr z ciut zmienionym frontem.
 6. Tyż nie wiem ale mój jakoś tak dziwnie patrzy. Zdjęcie stare jak początek tego wątku. Taki audiofilski kot :D. A może chodzi o to, że ktoś " ma kota" na punkcie audio.
 7. Sugerujesz, że są za tanie ?. W sumie się nie dziwię, że ceny niektórych kolumn czy kabli sięgają astronomicznych kwot. Częściowo sami temu winni jesteśmy my sami. Skoro kolumny za 10 000 są za tanie to jest to sygnał dla producenta i tylko patrzeć jak zaraz będą kosztowały dwa razy drożej.
 8. Mam u siebie zephyry i dwa inne zestawy 3 way. Celowo nie podaję na forum ich nazwy aby nie wzbudzić niepotrzebnych dyskusji ale są to znacznie droższe zestawy od zephyrów. Jeśli będziesz w kraju to zapraszam.
 9. Najlepiej samemu posłuchać aby mieć punkt odniesienia. Najtańsza seria od YB - 3 way zephyr wg mnie kładzie mocno konkurencie w znacznie większym przedziale cenowym. Mam zephyry u siebie oraz dwie inne konstrukcje polskich producentów 3 way z 22jka na basie i zephyry z tych trzech nie zostawiają na konkurencji suchej nitki. Jest jeszcze akkus ale z tego co wiem oni robią zestawy albo tanie albo drogie na accutonach. Dziwne informacje podajesz. Niedawno dzwoniłem do Roberta i stoją na pewno zephyry, sharqi i model w skórze na scanach zaprezentowanych przez bińka. Najlepiej wybrać kilku producentów z polecanych i wybrać się na odsłuch osobiście.
 10. Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. O to mi chodziło bo większość santosów modyfikowanych z innych ofert ma bardzo gęsto rozłożony wzór co nie wyglada za ładnie. Ten jest bardziej rzadki co powoduje, że nie powtarza się co kilkanaście cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.