Jump to content

mkram86

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Czyli WXC-50 załatwia sprawę funkcji sieciowych + DAC z wejściem optycznym np. do PS4 Trochę daleko do Was z Warszawy 🤔
  2. Dziękuję za propozycję, na pewno je rozważę. #Top Hi-Fi & Video Design - z tego co się orientuję NAD C326BEE nie posiada wejścia optycznego do podłączenia np. konsoli PS4, zatem dochodzi do tego zakup zewn. DAC, czy da się to inaczej rozwiązać? #Q21 ciekawa propozycja, będę się musiał do Was wybrać. Ciekawi mnie tylko ile Audiolab nagnie mój budżet, po uwzględnieniu wspomnianego rabatu dla forumowicza 😉
  3. Drodzy forumowicze, Niedawno zakupiłem kolumny Melodika BL40 MK3, obecnie grają one z amplitunerem KD Pioneer VSX-1131 oraz z badziewnym DVD Sony służącym jako transport CD. Nie jestem zadowolony z brzmienia tego zestawu i rozważam sprzedaż amplitunera i pójście w kierunku wzmacniacza stereo + odtwarzacz CD + rozszerzenie możliwości wzmacniacza o funkcje sieciowe. Przeważnie słucham muzyki z płyt CD ale często korzystam też z AirPlay. Pomieszczenie odsłuchowe to ok.19-20m2 Budżet 3000-4000zł Brzmienie raczej neutralne, czyste, detaliczne, z dobrą średnicą i kontrolowanym basem (z czym kompletnie nie radzi sobie efekciarsko grający amplituner KD, jedynie w trybie Pure Direct jest do zniesienia), tak w skrócie dobrze zbalansowane. Dobrze by było aby zestaw miał: - wejścia cyfrowe (przynajmniej 1 coaxial i 1 wejście optyczne pod PS4) -obsługiwał funkcję AirPlay (może być dodatkowe urządzenie np. WXAD-10) Proszę o Wasze propozycje co do zestawów, które powinienem sprawdzić na odsłuchach.
  4. Drodzy forumowicze, Niedawno zakupiłem kolumny Melodika BL40 MK3, obecnie grają one z amplitunerem KD Pioneer VSX-1131 oraz z badziewnym DVD Sony służącym jako transport CD. Nie jestem zadowolony z brzmienia tego zestawu i rozważam sprzedaż amplitunera i pójście w kierunku wzmacniacza stereo + odtwarzacz CD + rozszerzenie możliwości wzmacniacza o funkcje sieciowe. Przeważnie słucham muzyki z płyt CD ale często korzystam też z AirPlay. Pomieszczenie odsłuchowe to ok.19-20m2 Budżet 3000-4000zł Brzmienie raczej neutralne, czyste, detaliczne, z dobrą średnicą i kontrolowanym basem (z czym kompletnie nie radzi sobie efekciarsko grający amplituner KD, jedynie w trybie Pure Direct jest do zniesienia), tak w skrócie dobrze zbalansowane. Dobrze by było aby zestaw miał: - wejścia cyfrowe (przynajmniej 1 coaxial i 1 wejście optyczne pod PS4) -obsługiwał funkcję AirPlay (może być dodatkowe urządzenie np. WXAD-10) Proszę o Wasze propozycje co do zestawów, które powinienem sprawdzić na odsłuchach.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.