Jump to content

marecki marek

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

427 Dobry

About marecki marek

Recent Profile Visitors

1882 profile views
 1. Kartki to nic nowego już były kiedyś. Lodzik to było mięso z kością, spełnienie zachcianek to kilo cukru.
 2. Podzielili się zyskiem i wszysyko jest OK. Nikt nigdy nie pójdzie do więzienia bo oni wszyscy to jedna ekipa i strzygą ludzi. W marcu 2022 zdecydują, że wracamy do przyłbic. Oni sami nic nie wiedzą jakie będą następne polecenia i grają na czas. My udajemy, że jest pandemia, oni udają, że nas leczą, a czas leci i nic się nie dzieje, no może gdzieś z drugiej strony kurtyny, ale to to już spiskowe teorie. Przyłbice i maski są odpowiednikie chełmu foliowego dla ludzi, którzy nie wierzą w spiskowe teorie, ale wykonują jakieś chore polecenia niewiadomo kogo.
 3. marecki marek

  Kawa

  Ja takie cortadito to najbardziej lubię ze szklanki. Kawa powinna być dobrze zbita bo w przeciwnym razie woda pod ciśnieniem pójdze na skróty, jedyne co to można trochę grubiej zmielić.
 4. Tradycyjna? Muzykowi w metrze, dzieciom na lizaka. Jak kupiem wzmacniacz pod choinkę to dostałem 10% upustu za to, że zapłaciłem gotówką. Mój znojomy z kolegami po imprezie wylądowali w agencji towarzyskiej i okazło się, że brakło im tradycyjnej waluty, zapłacił kartą i zapomniał chyba bo żona pierwsza znalazła rachunek i to był koniec jego małżeństwa. W przyszłości wynikną te wszystkie niedogodności, jeszcze nie wiesz czego nie wiesz.
 5. Jest jeszcze Tokina 100 f2.8 macro. Ma dobre opinie.
 6. Kiedyś to był rarytas taki zwykły czterolatek
 7. I tak można popaść w nałóg picia coca-coli🥤. Dla mnie to najważniejsze jest dobre towarzystwo, ale niestety wszyscy gdzieś przepadli, a ci co są pod ręką to nie piją. Mam kilka nowych butelek do przetestowania, ale muszę dojrzeć.
 8. To podstęp na tych co mają jeszcze pieniądze, albo kredyt. Resteurator zainstaluje takie coś, a oni wówczs zmienią przepisy. W USA zrobili przepis, że resteuracie mogą przyjmować tylko na zewnątrz i ludze pobudowali tarasy, postawili stoliki, a potem przepisy się zmieniły. Był film na youtubie jak jedna pani zaporzyczyła się na grubą kase, postawiła co trzeba, a oni i tak zmienili przepisy. To wszystko po to, aby przyspieszyć niszczenie małych przedsiębiorstw.
 9. Nie wiadomo czy śmić się czy płakać. Rzeczywistość przerasta wszysko. Chcą aby siedzieć w domu i patrzeć na to przedstawienie w TV. Teraz tylko wystarczy się szczepić i wszysko wróci do normy. Kto w to jeszcze wierzy, politycy,celebryci i część służby zdrowia, albo tylko udają??.
 10. O tym właśnie mówię, że rak czy HIV grasuje od dawna, a my nadal za dużo nie wiemy, a na tę nową zaraze już mamy tuzin szczepionek i wiemy kiedy, gdzie, i kogo zaatakuje. Chcemy szczepić ludzi nie przetestowanym produktem, który jest dopiero w trzeciej fazie badań. Patrzyłem na protesty w Birmie. Dziesiątki tysięcy ludzi na ulicy jeden przy drugim,bez masek i jakoś nikt nie umiera. Wygląda na to, że ten virus nie atakuje tych, którzy protestują w słusznej sprawie, jak u nich tak i u nas.
 11. Zastanawia mnie czemu żaden filantrop nie zasponsorował szczepionki na raka albo AIDS-a, a na tego nieVida w ciągu kilku miesięcy na wyścigi mają antidotum. Na Kubie mają do wyboru cztery różne (Soberana 01, Soberana 02, Mambisa y Abdala) i badają, która lepsza. Ich szczepionka ma tę zalete, że nie musi być mrożona. W kolejce stoi już Iran i Venezuela.
 12. Dokładnie 🙂 człowiek jest już tylko numerem.
 13. Może był ścigany listem gończym tak samo jak i ten z galerii w Łodzi. Brak maski to teraz mogą podciągać pod wszystko, począwszy od zarazy po dziurę ozonową.
 14. Pozbywaliśmy się ich bardzo nieskutecznie. Żydzi masowo osiedlali się od XIII wieku. W połowie XVI wieku na ziemiach polskich żyło już ok. 80 proc. ogółu Żydów świata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.