Jump to content

marecki marek

Użytkownicy
 • Posts

  382
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

703 Bardzo dobry

Audiostereo

194

Bocznica

509

Recent Profile Visitors

3075 profile views

marecki marek's Achievements

 1. To nie było takie proste bo wojsko w PRL-u nie było zawodowe i chłopaki szli nie służyć tylko odsłżyć i każdy liczył dni do końca bo sercem raczej byli po drugiej stronie barykady.
 2. Produkt na rynku ma kilka lat życia i Yamaha musiała wydać coś nowego bo większość kupujących to ludzie którzy mieli 1100 czy 2100. Po wypłaceniu tych 50 % więcej to każdy stara się usłyszeć to, że nie wydał kasy na darmo.
 3. Co za proble zapakować ich do samolotu i wysłać gdzieś.
 4. Ja chciałem kupić Y-as 2200, ale nieszło dostać w tamtym roku, a nie wiem jak jest teraz. Pytałem kilka razy w sklepie i miał tylko1200 i w końcu kupiłem, 24 grudnia z rana pojechałem na zakupy i wiedziałem już, że pustymi rękami nie wrócę. W sklepie posłuchałem kilka razy Come Away With Me i odeszłem z nią choć była czarna, a nie srebrna. Myślę, że 2200 i 2100 to dobra cena bo 3000 to już dużo drożej. Najlepiej to samemu posłuchać spokojnie w domu, a nie sugerować się testami lub opiniami. Ja w ostatnim czasie patrzałem za głośnikami i odsłuchałem Yamahe ns 5000 i Paradigm Founder 120 i nie podeszły mi bo napaliłem się na Klipschorny. Boję się chodzić do sklepu bo często odchodzę z czymś innym niż zamierzałem odejść.
 5. Jeszcze zimowe opony z nowymi felgami dostała od dzieciątka.
 6. Mojej żonie dzieciątko przyniosło pod choikę i wcale nie była zachwycona.
 7. Piosenka z 1969 roku Everything you think, do and say Is in the pill you took today
 8. Narkomania nie była może wielkim problemem w statystykach, ale rzeczywistość była zupełnie inna bo te produkty robione domowymi metodami przez różnych amatorów były zabójcze i wiele wypadków śmiertelnych nie było nawet podciągane pod te statystki. TRi, butapren i proszk iXi prażony na patelni to było na początek. Wielu rolników miało z tym problem jak im w nocy ktoś oczyścił pole i ani maku, ani słomy tylko podejrzenie o handel narkotykami.
 9. To miałeś szczęście, że nie dostałeś się na oddział specjalistyczny. Braun to już nie reżyser tylko aktor w teatrze kukiełkowym na Wiejskiej. Grają przedstawienie, ale większość to nie widziała scenariusza i tak coś improwizują.
 10. Mieliśmy już takie czasy kiedy nowy samochód czy magnetofon kosztował na czarnym rynku trzy razy więcej jak cena sklepowa. Toczy się koło historii w tym samym kierunku.
 11. Fajnie jak miałeś damke w domu bo ja pod rurką jeździłem przez kilka lat.
 12. marecki marek

  Polexit

  W bezrobotnych górnikach może odezwać się duch Don Quijota.
 13. Podobny pomysł miał Abdujaparov, używał dłuższe korby i na finiszu rzucał rowerem na boki. Siał terror wsród sprinterów.
 14. Ramy do tych najdroższych rower może robią na miejscu, ale niższe modele to już sprowadzają. Sprowadzają ramy z Chin i Taiwanu, a na miejscu robią ostatnią warstwę karbonu czy tylko malują i podpisują made in france czy italii Osprzęt przychdzi z Japonii. Pakują wszystko do pudełka co podnosi cene roweru o 60% i wysłają do sklepu.
 15. Kłamstwo pwtarzane tysiąc razy staje się prawdą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.