Jump to content

xyz4691

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Forumowicze! Mam raspberry pi3 i hat HiFiBerry Dac+ i Moode. Na malinie mam raspbiana. Jak odpalam całość to pokazuje mi się Moode player. Jest ok. A moje pytanie jest takie: jak mogę dostać się do raspbiana do terminala aby wpisać jakieś komendy? Wiem, że mogę zdjąć HAT i wtedy odpali mi się raspbian i nie ma problemy ale czy jest jakaś możliwość bez zdejmowania HAT-a?
 2. Ja słucham Tidala poprzez bluetooth bezpośrednio tzn. nie korzystam z dodatkowym aplikacji typu mconnect, squeezer, booble itp. Mam raspberry pi 3 i nakładkę Aoide Dac II (taką z Audiofonics.fr). Aoide ma dedykowane softy Moode i Volumio. Starszy soft Moode, którego używam ma opcję bezpośredniej łączności poprzez bluetooth. Czyli Tidal z telefonu łączy się poprzez bluetooth bezpośrednio z Aoide. Śmiga mi to bardzo fajnie. Bez dodatkowych logowań itp. Całość sterowana telefonem. Nowsze softy czy to Volumio czy Moode nie mają tej opcji. Musiałbym używać mconnect lub czegoś innego. Wybrałem więc starszy soft. Jak ktoś jest z okolic Torunia to zapraszam na posłuchanie jak to gra z Atollem In 100SE i kolumnami BMN S3. Pisać na priv.
 3. Sprzedam płytkę typu HAT na Raspberry Pi3. Dokładnie taka jak w tym linku: https://www.audiophonics.fr/en/dac-and-interfaces-for-raspberry-pi/aoide-dac-ii-ess-es9018k2m-i2s-dac-module-board-32bit-384khz-dsd-raspberry-pi-3-a-b-pi-2-i2s-p-12509.html. Dac kupiony na poczatku roku. Sprawny. Specyfikacja w linku powyżej. W zestawie śrubki dystansowe oraz klucz montażowy. Wg mnie nadaje się do ciemniejszych systemów i takich gdzie jest dużo basu. Wygładza dźwięk. Cena wraz z przesyłką paczkomatem.
 4. Gdyby ktoś z szanownych klubowiczów był zainteresowany kupnem wzmacniacza takiego samego modelu jaki posiada p. Bogdan to zapraszam: [Hidden Content] Gra to u mnie z BMN S3.
 5. xyz4691

  Monobloki Culm

  Możesz rozwinąć temat...
 6. xyz4691

  Monobloki Culm

  Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z w/w monoblokami? Poszukuje opinii jak to gra.
 7. No dobra muzyka poprzez Mediaserwer działa ale po około 30 sekund każdego utworu. Czyli z każdej płyty leci 30 sekund i pyk następny utwór i 30 sekund itd. Jak i gdzie ustawić w Volumio? Czy ktoś miał podobny przypadek?
 8. Dokładnie tak zrobiłem. Wcześniej sprawdzałem poprzez zakładkę "Moja muzyka" (tak podłączam USB). Nie pomyślałem, że w zakładce Mediaserwer będę miał dostęp do całej muzyki. Jutro przetestuję jak to działa. Po usb jest bardzo dobrze. A jak będzie po wifi sprawdzę jutro. Dzięki wszystkim za pomoc : RobG1974, paul klacska, spg.
 9. Router jest ten sam (Technicolor CGA 2121) a serwer NAS jest na Himedia Q10 (tak to sobie wymyśliłem). Hm...Pokombinuję. Urządzenie, które ma być serwerem to Himedia Q10.
 10. Nie wiem dlaczego Volumio nie widzi serwera? Próbuję pisać adres ręcznie i też nie ma łączności.
 11. Jestem początkujący - Raspberry Pi 3 oraz HiFiberry Dac+. Używam Volumio Jak podłączyć serwer NAS do Volumio? Czy robię to tylko z poziomu aplikacji Volumio czy muszę coś zmieniać w "malinie"?
 12. Witam! Czy któryś z kolegów próbował połączenia BMN S3 ze wzmacniaczami Cambridge Audio lub Arcam? Np. z tymi modelami [Hidden Content] ,[Hidden Content] ?
 13. Co znaczy zwykła pasywka?
 14. Na kolumny nie narzekam. Jestem z nich zadowolony więc zapytałem o wzmacniacz. Reszta toru to malina i HiFiBerry Dac+ Pro oraz zamiennie AOIDE Dac II.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.