Jump to content

xyz4691

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok. Dzięki wszystkim za opinie.
 2. Witam! Mam dac-a z wyjściem XLR. Wzmacniacz jest tylko z wejściem RCA. Czy użycie przejściówki XLR-RCA np. [Hidden Content] ma sens?
 3. Chciałbym wypożyczyć mikrofon do pomiarów - lokalizacja Toruń.
 4. Podpowiedz jak to zrobiłeś bo ja mam z tym problem.
 5. Jak będziesz przejeżdżał przez Toruń to zapraszam na posłuchanie Atoll 100 z BMN S3 i Raspberry Pi3 + Aoide II.
 6. W moode wyszukujesz dysk sieciowy samba lub wpisujesz link nfs. Czyli żadne czary-mary na poziomie Raspbiana sa nie potrzebne?
 7. Czy aby w Volumio albo Moode korzystać z łączności poprzez Samba albo NFS muszę dokonać jakiś wpisów upgradów itp. w Raspberry (Rasbian)?
 8. Jak mówił Pawlak "mądrego to i dobrze posłuchać" - przyznaję rację. Mój błąd. Specyfikacja ze strony Botlandu mówi o 5,1V i 2,5A.
 9. Polecam polskie kolumny BMN. Sam jestem ich posiadaczem. Pan Bogdan właściciel firmy i konstruktor kolumn ma m.in. Yamahę AX 892 i pod nią stroi kolumny. Jak masz nie daleko do Bydgoszczy Fordonu to umów się na odsłuch albo wypożycz kolumny (jest taka opcja). Kontakt znajdziesz na jego stronie internetowej (bmn.pl)
 10. Do telefonu podpinam kabel mikro usb z ładowarki, ładowarka do prądu, odpalam aplikację i pokazuje mi wynik.
 11. Aplikacja informuje, że mierzy volt i amper. Co znaczy "gdzie"? Możesz napisać coś więcej skoro masz wiedzę? Ja nie znam się na tym. Ściągnąłem inną aplikację do pomiaru. I ten sam wynik.
 12. Właśnie testuję Tomanka mini ups. Podłączyłem telefon z apką do pomiaru i pokazuje mi 4,0V i 460 mA. Jak to rozumieć? Wg karty zasilacza powinno być 5V i 1A.
 13. Mógłby ktoś pochwalić się jakiego używa zasilacza do swojej maliny? Tomanek, Nostromo, Shanti czy jakiś inny? I jeszcze jedna kwestia: Raspberry wg specyfikacji potrzebuje 5V i 1A. Aplikacją z androida sprawdzałem swoje "zasilacze" i mają od 3,9 do 4,2 V i od 0,4 do 1,2 A. Jakie powinny być faktycznie te wielkości?
 14. Forumowicze! Mam raspberry pi3 i hat HiFiBerry Dac+ i Moode. Na malinie mam raspbiana. Jak odpalam całość to pokazuje mi się Moode player. Jest ok. A moje pytanie jest takie: jak mogę dostać się do raspbiana do terminala aby wpisać jakieś komendy? Wiem, że mogę zdjąć HAT i wtedy odpali mi się raspbian i nie ma problemy ale czy jest jakaś możliwość bez zdejmowania HAT-a?
 15. Ja słucham Tidala poprzez bluetooth bezpośrednio tzn. nie korzystam z dodatkowym aplikacji typu mconnect, squeezer, booble itp. Mam raspberry pi 3 i nakładkę Aoide Dac II (taką z Audiofonics.fr). Aoide ma dedykowane softy Moode i Volumio. Starszy soft Moode, którego używam ma opcję bezpośredniej łączności poprzez bluetooth. Czyli Tidal z telefonu łączy się poprzez bluetooth bezpośrednio z Aoide. Śmiga mi to bardzo fajnie. Bez dodatkowych logowań itp. Całość sterowana telefonem. Nowsze softy czy to Volumio czy Moode nie mają tej opcji. Musiałbym używać mconnect lub czegoś innego. Wybr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.