Jump to content

Adixi1

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
  1. Jak dla mnie na początek przygody z audio jest świetnie. Pewnie za jakiś czas przyjedzie chęć na jakiś rozwój ale na razie wystarcza mi to w zupełności. Robiliśmy testy porównawcze z mojego kolegi zestawem Denon m39 + Dali Zensor 3(podlaczalismy Yamahę z Dali, Denona z Infinity itp). W każdym z wypadków stwierdziliśmy że Yamaha brzmi lepiej i ciekawiej, pełniej, dynamiczniej z lepszą stereofonią i większą sceną, oraz zróżnicowaniem. Denon połączony z Infinity zabrzmiał moim zdaniem ciekawiej i jaśniej niż z Zensorami. Odnośnie elektroniki byliśmy zgodni, że w przypadku Denona czuć jakaś przesz
  2. To mój pierwszy post więc przede wszystkim serdecznie wszystkich witam. Od dłuższego czasu poszukiwałem dla siebie jakiegoś przyzwoitego zestawu do salonu. Od zawsze chciałem spróbować jakiegoś Pianocrafta. Złożyło się tak, że udało się kupić w śmiesznych wręcz pieniądzach mcr840. Zestawione jest to z wiekowymi już dość podłogówkami Infinity Delta 50. Niestety z racji wieku wstęgi nie przetrwały i zostały wymienione na Vifa d26tg.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.