Jump to content

B41

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Fakt nie zauważyłem że to inne końcówki, zwróciłem uwagę tylko na parametry? a jeśli znalazłem inny z pasująca końcówka tylko prąd na 2000mA, napięcie to samo to będzie ok? i jeszcze inny 6V, 3A..
 2. Cześć, czy ten zasilacz: [Hidden Content] można użyć zamiast tego: [Hidden Content] Do smsl m8? Zawsze to trochę oszczędności:)
 3. Marantz gra bardzo muzykalnie, ale ciekaw jestem brzmienia Cyrusa, w szczególności jak na jakość muzyki wpłynie wbudowany DAC, więc lepiej zmienić SMSL na coś lepszego?
 4. Cześć, obecnie posiadam Tannoy XT6F, w przyszłości chciałem je wymienić na Kef R3 Przeczytałem że zarówno Kef jak i Tannoy dobrze współpracuje z sprzętem Cyrusa. Obecnie posiadam Marantz PM7004, ale za niewielką dopłatą mam okazję kupić wzmacniacze: - Cyrus One HD: 2200zł - Cyrus 8 dac: 2000zł (pierwszej generacji) - Cyrus 8 dac px: 3000zl (pierwszej generacji) - Marantz 15S1: 2800zł Najbardziej rozważam one hd i 8 dac z powodu najniższego kosztu:) Korzystał ktoś z tych wzmacniaczy? Który z nich będzie lepszy? Obecnie do PM 7004 podłączony mam chromecast aud
 5. Cześć, Dzień Dobry! Dodawałem już kilka postów odnośnie kabelków, DAC, dzięki za wszystkie sugestie, powstał z tego zestaw: Tanoy Mercury 7.4 ( Dali rm230) Marantz PM7004 (Electrocompaniet EC-K3 + Oyaide) Chromecast audio + Smsl m8 + rca melodika + jack toslink – tidal master - Gra to świetnie, ale czuję że może zagrać lepiej, zawsze jest ten niedosyt który można zaspokoić:) Słucham głównie akustycznych utworów albo delikatnej elektroniki z szeroką sceną, trochę rapu i klasyki również. Do takiej muzyki szukam zestawu. Na początku chciałbym wymienić kolumny
 6. Mi również chromecast audio grał straszliwie, na grupie na fb polecili mi zakup DAC, testowałem 2 Dac magic 100 i SMSL m8. Oba podłączone: Chromecast <- Optyczny Jack --- Toslink -> DAC --- RCA Melodika -- Wzmacniacz. I na jednym i na drugim różnica dźwięku niebo a ziemia:) M8 z tych dwojga zgrał się dużo lepiej, dźwięk miał większą przestrzeń niż w przypadku magic 100.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.