Jump to content

Nstbs

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

5 Neutralny

Audiostereo

5

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak pisałem zaryzykowałem z Nuprime Omnia WR-1 i jestem bardzo zadowolony. Dźwięk jest zbalansowany, zero krzykliwości, dużo powietrza, dynamicznie, środek śpiewa, całość bardzo spójna i jednocześnie detaliczna. Słuchając ma się ogolne poczucie lekkości przekazu. Małe urządzenie a gra niesamowiecie dobrze, polecam. Gra na tyle dobrze, że niespecjalnie jestem ciekaw jak Denon wypadłby w kontraście. Jednocześnie zapominam o nieudanej przygodzie z Yamahą jak i poradach, że trzeba zainwestować w cała resztę żeby to właśnie ona mogła rozwinąć skrzydła 🙂
 2. Zaryzykowałem z cerkawosci NuPrime Omnia WR-1. Nic mi ta marka nie mówiła wcześniej, recenzje bdb i tutaj też wspomniane jako alternatywa. Dam znać jak to gra, w sobotę powinienem dostać sprzęt. Jak nie zagra to wracam do CA Dacmagic i kończę poszukiwania na dłużej
 3. Nie rozumiem teorii dlaczego mój system który dobrze grał z 3 różnymi DAC nie może zagrać równie dobrze z odtwarzaczem sieciowym, który w DAC jest wyposażony. Nie sztuką jest kupić za duże pieniądze masę wypasionego sprzętu, szukam porad jaki element dokupic do reszty, która się dobrze zgrywa.
 4. Widzę, że jak to na forum temat nie może trzymać się zbyt długo glownego wątku. Jeżeli ktoś może powiedzieć coś o alternatywach i tym. Co faktycznie słyszał jak gra to świetnie 🙂 inaczej nie ma sensu ciągnąć tematu. Czy ktoś bezpośrednio porównywał Denon DNP-800ne, NuPrime Omnia WR-1 i Audiolab 6000N i może coś podpowiedzieć, polecić?
 5. Literówka w opisie to jest Exposure 2010 podejścia erwssej generacji. Nie mogłem zedytowac pierwszego postu.
 6. Chyba byłbym niepoważny gdybym stwierdził że mam. Zmienić wszytko w systemie dlatego że odtwarzacz mi nie pasuje. Wzmacniacz dobrze gra z dowolnym źródłem po aux, dobrze z ipada po da u CA, po Dragonfly i po Nad 356 jako preamp. Wszędzie grało ciepło i na różne sposoby anagazowalo, a yamaszka nie. Moja matematyka inaczej wskazuje co jest problemem.
 7. Czy ktos jest w stanie na zasadziekontrastu brzmieniowego opowiedzić o głównych różnicach pomiedzy Omnia WR1, Denon DNP 800NE i Audiolab 6000N? Pomińmy kwesteie softu.
 8. Też podpinam się pod zapytanie o Omnie bo recenzji niwiele ale wszytkie bardzo pozytywne. Myśle, że nasze odpowiedzi o ciekawości śwadczą o braku doświadczenia z tym urządzeniem. Ja będę korzystac ze spotify connect więc dla mnie soft schodzi na drugi plan.
 9. Czy ktoś z Was porównywał brzmienie Omni WR1 do Denona DNP 800NE i ew Audiolab 6000N?
 10. Nie, nie interesuje mnie zestawienie z innym dac. Poza tym aktualnie nie mam nic do podłączenia. Yamaha już spakowana do zwrotu, jestem pewien że to nie sprzęt dla mnie.
 11. Bardzo dziękuję za zaproszenie ale jestem z Poznania więc kawał drogi. Też miałem zamysł modyfikacji tej yamahy ale skoro nie siadła zupełnie brzmieniem nie spodziewam się aż takich cudów, że zmienię zdanie o 180 stopni 🙂
 12. W przypadku nowego jak nie zagra mi dobrze mogę zwrócić. Używka zostanie u mnie.
 13. Czy wspomniany Denon lub NuPrime (nie chce opcji BT) daje dobre rezultaty po RCA? Nie chce dokładać dodatkowego DAC. Tak jak piszesz nie chęć kupować streamera żeby dokładać do niego jeszcze DAC. Raczej chciałem 2in1 do 2k PLN. Co i tak już jest dla mnie sporo. Node jednak jest za dużo poza budżetem.
 14. Po RCA. Nie mam wejścia optycznego we wzmacniaczu.
 15. Słyszałem już kilka innych systemów i żaden nie był tak krzykliwy jak mój po dołożeniu Yamahy. Moje bowersy grały również z Nad 356bee z DAC po modyfikacji muda44 i tam królowała neutralność w przeciwieństwie do tego co mam teraz. Miałem też Musical Fidelity A2 + CA Dacmagic, było zdecydowanie jaśniej niż w innych zestawieniach, ale nie tak mocno jak z tytułowym odtwarzaczem. W wymienionych zestawieniach nie brakowało również tego poweru u dołu, który jest teraz blady. Zakładam że nie tak ma to brzmieć jak brzmi więc szukam alternatywy. Zawsze mogę cofnąć się do rozwiązania z osobnym DAC ale n
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.