Jump to content

sultanOFswing

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrób pomiary i sprawdź co dzieje się z Twoim pomieszczeniem i jaki masz bas. Problemem może być np pogłos pomieszczenia. Ale nie dowiesz się bez pomiarów.
 2. Tylko aktywny. HDMI musi być aktywny
 3. No tego sie nie spodziewałem - próbowałem wkleić link do bloga szymon faber i forum ukryło mój post z oczekiwaniem na akceptację moderatora. No nieźle. Tak patrzę, dystrybutorzy i wybrane media przyjmujące od tych dystrybutorów pieniążki blokują gościa na całej linii. Ciekawe co by na to powiedziała jakaś duża gazeta, podsunąć im taki temat, żeby opisali szeroko? Ciekawe co na to by powiedział UOKiK, jakby się dowiedzał że istnieje podejrzenie jakiejś zmowy, która ogranicza konsumentom dostęp do informacji na temat produktów. NO ciekawe, ciekawe.
 4. Czy grają lepiej od 10 krotnie tańszych 16Hz? 🤣 https://tiny.pl/7dxgw
 5. Czy grają lepiej od 10 krotnie tańszych 16Hz? 🤣
 6. Przez dystrybutora 🤣🤣🤣🤣
 7. Kup sobie mikrofon pomiarowy UMIK i zrób pomiar pomieszczenia. Możesz mieć np dziurę w paśmie 40-100Hz która zjada bas na na poziomie -10dB. Wtedy możesz sobie ręcznie eksperymentować z odcięciami i głośnoscią i za każdym razem robić pomiar. Zobaczysz jak dziwnie zachowuje się subwoofer i kolumny - wcale nie jest tak, że podkręcasz na amplitunerze +5dB i faktycznie tyle masz. To się nijak ma do rzeczywistości.
 8. A ja liczyłbym i liczę, widziałem jak Top HiFi zjechało z cen jak stracili Musicala i EIC jak zrezygnowało z nich Onkyo 🙂
 9. No to trzeba się będzie wstrzymać z kupowaniem kolumn Bowersa. Jak się zmieni dystrybutor to stary zrobi fest przecenę. A już się przymierzałem - dobrze, że wrzuciliście info.
 10. Ja bym nie kupił, grafika ta sama - 4K HDR i znowu brak 120 klatek
 11. Jeden z powodów to dramatyczna sprzedaż linii Formation, w którą właściciel Bowersa (Eva Automation - dziecko jednego z byłych menadżerów Facebooka) włożył kupę kasy.
 12. Z hiendowych nowości - B&W o krok od przejęcia przez Sound United 🙂
 13. Do czasu aż znajdziesz je gdzieś taniej na końcu Europy i będziesz im cisnął że to jednak złodzieje, hehe.
 14. Zgadzam się. Nigdy w życiu nie chciałbym, aby ktokolwiek z tego forum doradzał mi w wyborze sprzętu. Dowiedziałbym się tylko, że te kolumny co ma sprzedawca w domu to najlepsze plus opinie kopiuj wklej po innych forowiczach, ewentualnie kup pan używane lub za granicą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.