Jump to content

dasher

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. ok, dzięki, akurat tu gdzie mieszkam jest dość duży rynek wtóry to popatrzę na to co zaproponowałeś a jak nie to kupię nówkę.
 2. o dzięki za info. a jak bym chciał jakiś używany wzmacniacz czy lepiej nie bawić się już w używki ?
 3. O, czyli trzeba zrobić dokładniesze poszukiwania bo widzę, że nie ma sensu kupować czegoś co nie zagra w taki sposób jak powinno a pieniądzę pójdą w błoto. Ty np: jak byś rozwiązał sytuację ? Przyznam, że zależy mi na uniwersalonści na chwilę obecną aniżeli na plątnaninie kabli i urządzeń.
 4. Ciekawa opcja lecz patrząć obecnie na ceny DACa plus wzmiacniacz wychodzi to lekko za mój obecny budżet. Chociaż sama opcja ważki plus np Pioneer A40ae do tego kolumny i podłaczenie pod Pionieera słuchawek wydaje się być w miarę sensowną propozycją. Patrząc po cenie interesujących mnie kolumn (1000zł) to zastanawiam się nad wydaniem nie więcej niż 2500 zł na chwilę obecną. Tylko pytanie czy tak potężne kolumny bedą potrzebne do takiego pokoju i czy będą miały okazję pokazać swój potencjał czy szukać czegoś mniejszego. Co do dzwięku to interesuje mnie bardziej szczegółowość, scena, naturalność dzwięku przy jednoczesnym nie zagłuszaniu całego mieszkania. Oczywiście wszystko w miarę granic cenowych.
 5. Witam, Obecnie posiadam podłączone pod PC słuchawki Musical Fidelity 100 plus Dragon Fly Red. Zastanawiam się nad rozszerzeniem i uproszczeniem tego zestawu tak aby w przyszłości też go może ulepszyć. Dokupić kolumny i lepszej jakości słuchawki, oraz ustawić to tak aby nie bawić się za bardzo z kablami. I teraz pytanie. Jak ogarnąć temat. Czy zostawić ważkę, czy może zakupić pełnoprawną kartę muzyczną do PC np AIM SC808 ? Zakupić kolumny aktywne czy może pasywne plus wzmacniacz stereo ? Obecnie z kolumn nieużywanych posiadam Mission LX-1 chociaż ostatnio w oko mi wpadły DEFINITIVE TECH Demand D7 no i są teraz w fajnej promocji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.