Jump to content

Przemyslav

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wielkie za pomoc! 🙂 Jeszcze jedno pytanie obok tematu. Moje microlaby solo 7c służyły mi głównie do imprez w plenerze. Mam też dwie kolumny solo 6c. Czy jest jakiś sposób, żeby je wszystkie razem (2x 7c i 2x 6c) połączyć tak, żeby można było podłączyć do telefonu jednym Jackiem 3,5mm? Dodam też, że solo 7c podłączone Jackiem do telefonu grają dużo ciszej niż na to wyglądają. To kwestia połączenia? Jak można ten zestaw 4 głośników połączyć niewielkim kosztem?
 2. Dzięki Panowie za pomoc! Trochę mi się rozjaśniło. Pytanie, czy zamiast DAC nie lepiej wziąć do moich microlabow 7c amplitunera (Np tego topinga). Wciąż nie ogarniam różnicy między solo7c a np audio bronzer 2? Chodzi o technologię czy tylko jakość brzmienia?
 3. Co masz na myśli mówiąc, że do inny target? Do 7c wystarczy sam DAC, czy też trzeba dołożyć amplituner?
 4. Dzięki! Czy ten zestaw da lepszy dźwięk niż soundbar w podobnej cenie? Po drugie, czy te głośniki są lepsze niż microlaby solo 7c? Posiadam takie głośniki. Dodam że interesuje mnie sprzęt nowy, lub prawie nowym.
 5. Cześć, w temacie nagłośnienia jestem zielony, więc pomyślałem, że skorzystam z pomocy ludzi, którzy się na tym znają 🙂 Szukam głośników/ soundbara do telewizora LG OLED55c9. Problemem jest wąski pokój, w którym się będą znajdowały. Ma jedynie 3 metry szerokości (i 8 m długości). Odległość od TV do kanapy, to mniej niż 3 m. Wiem, że w budżecie do 1500 zł nie będzie cudów, ale zależy mi na zrównoważonym brzmieniu, zwłaszcza żeby dobre były tony średnie (nie oczekuję mocnych basów). Nie zależy mi na maksymalnej głośności tylko na jak najczystszym dźwięku. Raczej nie chciałbym zestawu kina domowego, z uwagi na problem z rozmieszczeniem głośników. Mam miejsce na dwie kolumny (plus wzmacniacz/ subwoofer) lub też soundbar 2.1. Chciałbym, żeby był to sprzęt w miarę uniwersalny, do filmów i słuchania muzyki, aczkolwiek ważniejsza jest muzyka. Co najlepszego w tej cenie mi polecacie? Będę wdzięczny za pomoc. Niewielkie przekroczenie mojej granicy cenowej mogę zaakceptować 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.