Jump to content

propsik

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. No siemano, dzięki za wszystkie sugestie :) zdecyduję się na om10, ale za jakiś czas, jak kupię lepszy gramofon to z chęcią spróbuję też Shure'a. Ogólnie to mam małe doświadczenie związane z gramofonami. Zacząłem od roku odwiedzać antykwariaty i kupować winyle po 5-10 zł i szukam ciekawych brzmień. Na remixy, sample itp. Na razie spróbuję tego om10, bo bez lepszego gramofonu to nie ma sensu, pozaznaczam sobie w notesie, na którym winylu jest co ciekawego :D a potem zawsze mogę wrócić do tego z Shure'm :P. Sam jestem megaciekawy różnic, które będę odkrywał między różnymi wkładkami, ale to dopiero melodia przyszłości... Jeszcze raz dzięki i pozdro wszystkim
  2. Cześć! Na wstępie witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post ;) Chciałbym zapytać Was o jedną kwestię. Mam wkładkę gramofonową Ortofon OM 5. Igła niestety mi się w niej zużyła, więc szukam nowej. Znalazłem taką: [Hidden Content] Sprzedawca powiedział mi, że będzie pasować, ale że "może różnić się tonami". Czy to zwykły chwyt żebym kupił całą wkładkę? A jeżeli tak, to możecie mi polecić jakąś igłę? Dodam tylko, że używam gramofonu do zgrywania winyli, więc jakość musi być naprawdę dobra. Pozdro!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.