Jump to content

gonarek

Moderatorzy
 • Content Count

  1792
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8275 profile views
 1. No ba. Naukowcy radzieccy już dawno dowiedli zbawiennego wpływu kapusty kiszonej i żurku śląskiego na percepcję audiofilską. Liczne jest też grono wielbicieli słynnego audiofilskiego krupniku warzonego tradycyjnymi metodami w rejonie Zawiercia...
 2. Wszystkie wejścia za wyjątkiem PHONO maja takie same parametry i można do nich podłączyć dowolne urządzenie audio (poza gramofonem oczywiście).
 3. Łączyłem w ten sposób 400xi i yamahę rxv861 - efekt w trybie kinowym był bardzo dobry. Spróbuj odpiąć wszystkie inne urządzenia od yamahy i sprawdź czy ten niskotonowy przydźwięk nadal występuje. Jeśli ustąpił to pozostaje drogą eliminacji wykryć sprzęt, który wywołuje pętlę masy. Jeżeli masz jakieś sprzęty do których podłączony jest koncentryk z kablówki lub zbiorczej instalacji antenowej (azart itp.) to to powinni być twoi pierwsi podejrzani.
 4. Z 280CD nie gra się po RCA, to ogólnie znany fakt. Natomiast autor tematu ma NADa M3, więc zakładam, że CD będzie podłączał po XLR.
 5. Krell KAV-280 na bardzo lubianych przez wielu PCM1704 Laser CDM 12.1 nadal dostępny.
 6. Słyszałem bardzo udane połączenie RS6 z Densenem B100. Miałem ten wzmak kilka lat i przećwiczyłem z nim trochę różnych zestawów głośnikowych, a RS6 były w tym towarzystwie jednymi z ciekawszych połączeń. B100 z drugiej ręki powinien kosztować w okolicach 1800 zł, a biorąc pod uwagę podane w pierwszym poście preferencje brzmieniowe ten wzmak może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.